Skocz do zawartości
Nerwica.com

Potrzeba wyobrazania sobie smaku w myslach


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jestem tutaj nowa i to moj pierwszy post. Od dluzszego czasu meczy mnie wlasnie taki problem jak w temacie.. czasami to jest okropne i nie potrafie myslec o niczym innym tylko musze za wszelka cene wyobrazic sobie smak jakiegos pokarmu. Dzis meczyl mnie jogurt waniliowy:/ to chore.. nie chce tak dluzej:( Od dawna meczyly mnie takie natretne mysli, do tego wymiotuje czasami gdy mam wyrzuty sumienia z powodu objadania sie. Ogolnie mam wrazenie ze wszystko w moim zyciu kreci sie wokol jedzenia. Moja waga i BMI jest w porzadku, a nawet podobno waze zbyt malo ale i tak chce za wszelka cene schudnac i byc idealna..mam kompleksy na temat swoich nog ktore sa wiecznie nie tak chude jak bym chciala.. odchudzac zaczelam sie w 1 klasie LO teraz koncze 2 i od tego czasu zlecialo mi z 7 kg ale i tak obsesyjnie mysle o odchudzaniu i jedzeniu. To juz jakas paranoja ktora nie pozwala mi funkcjonowac. Jakby tego bylo malo jestem pewna ze mam nerwice lekowa (w czerwcu ide na dokladne badania) i z tym wszystkim musze radzic sobie sama bo do psychologa nie mam odwagi pojsc:( a moja mama sama sie leczy i nie ma sily przejmowac sie mna..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×