Skocz do zawartości
Nerwica.com

Aktywne wątki (bez zabaw)

Wyświetlanie tematy w Nerwica lękowa, Forum NERWICA.com, Off-topic, Witam, Oferty, Leki - Indeks leków, Leki, Nerwica natręctw, Miasta, Kroki do wolności, PTSD - Zespół Stresu Pourazowego, Kosz, Depresja i CHAD, Psychologia, Medycyna niekonwencjonalna, Pozostałe zaburzenia, Zaburzenia odżywiania, Problemy w związkach i w rodzinie, Uzależnienia, Odpowiedzi i pytania do psychologa, Zaburzenia osobowości, Twórczość, Literatura, Fotografia/Malarstwo/Rysunek/Rzeźba, Muzyka/Film, Inne, DDA/DDD, Schizofrenia, Socjologia, Zloty, Psychoterapia, Ważne tematy, Czytelnia, Dla Młodzieży i dla Rodziców, Strefa Rodzica, Strefa Młodzieży, Seksuologia, Pandemia, Psychiatria , Poradnie i szpitale psychiatryczne, Sprawy urzędowe, Leki przeciwdepresyjne, Leki przeciwpsychotyczne, Stabilizatory nastroju, Leki przeciwlękowe, Leki nasenne, Leki nootropowe, Stymulanty, Pozostałe, Regulamin Forum i Pod Lupą: Lęk i Zdrowie Psychiczne.

Kanał aktualizowany automatycznie

  1. Z ostatniej godziny
  2. libed

    Co dzisiaj zjadłeś?

    albo inni klamia i nie pisza wszytskiego ale w sumie ty jesz wwiecej nawet ode mnie tylko ze ja kaloryczne rzeczy a ty jakies takie jak dla zwierzat roslinozernych
  3. No to wszystkie zwierzęta też żyją bez sensu, bo ich jedynymi celami w życiu jest jedzenie, spanie w bezpiecznym miejscu i kopulacja. Naprawdę nie każdy musi być wielki i robić wielkie rzeczy, patrz na mnichów.
  4. Nie ma się co wstydzić, baby też mają wąsy, tylko ich nie widać, dopiero z bliska wiadomo która przejeżdża maszynką, a która nie. Ale to są tak tyci włoski, że nie widzę sensu golić.
  5. ironella

    Mity żywieniowe

    Cytrynę w ogóle powinno się dodawać do herbaty dopiero gdy troche przestygnie, bo wysoka temperatura zabija witaminę c.
  6. Ja całkiem niedawno wyszedłem z zaburzeń lękowych i niedoczynności tarczycy. Teraz mam bardzo dobrą przestrzeń na podjęcie psychoterapii indywidualnej. Mocno myślę o terapii schematów. Jednak jak już to bym chciał prywatnie. Tylko to gdzieś dopiero po wakacjach. Myślę o tej terapii, ponieważ mimo uporania się z większością swoich problemów, mam jeszcze parę drobniejszych spraw do przepracowania. To już będzie taka psychoterapia rozwojowa, świadoma, nie taka podtrzymująca, jaka była za wczasu, gdy miałem jeszcze aktywne zaburzenia lękowe. Wtedy naprawdę nie miałem przestrzeni na głębszą pracę. Przez to ostatnia moja indywidualna psychoterapia niezbyt mi pomogła i też terapeuta na niej okazał mi brak profesjonalizmu podczas przedostatniej sesji. W życiu bym nie pomyślał, że dojrzeję do tej świadomej decyzji o rozpoczęciu kolejnej psychoterapii indywidualnej Już myślałem, że nigdy się do niej nie przekonam.
  7. Dzisiaj
  8. Słabo. Ciężko pracować, będąc wypalonym. Jeszcze mnie wrzucili do giga projektu zaplanowanego za miesiąc i nie wiem jak sobie poradzę. Jak zwykle jakoś, ale kosztem własnego zdrowia psychicznego. Boję się, że wrócę do złych nawyków w ramach odstresowania się, a tego bym nie chciał. Chciałbym być trzeźwy przynajmniej ten rok, pół roku, trzy miesiące...
  9. @Żaba Monika poszłaś na ten pogrzeb posła?
  10. shadow_no

    Nasze sny

    Ale że co na przykład? Ja to się tak umęczyłem dziś w nocy, masakra. Znowu mi się śniło, że piłem. I to tak popiłem, że śnił mi się ten kac i złe samopoczucie. Odrealnienie i potworne lęki. To jest niesamowite, że we śnie może to wszystko być tak realne, że dopiero gdy się budzisz to czujesz ulge taką, że o ja pierdole. Huh Ale utwierdzam się tylko w przekonaniu, żeby nie tykać alkoholu nawet jeśli często o nim myślę
  11. Ja pręgę biorę od 2018 r i nigdy nie rosła tolerancja, zawsze działa tak samo skutecznie a brałem różne dawki 75, potem przez 5 lat 150 później chwilę 225 później 300 i potem zszedłem do 75 i nic się nie działo zero objawów odstawionych nie było
  12. Bierze ktoś magnolie, np. ekstrakt firmy na S? Podobno działa jak naturalny diazepam na receptory GABA i na receptory endokanabinowe. I przeciwdwpresyjnie na neuroprzekaźniki też.
  13. Grouchy

    Usuwanie konta

    @shadow_no @Dalila_ Może i jestem nieletni ale na pewno nie kabel
  14. Dzięki,będę się zjawiać na Forum w miarę możliwości. Będę za wami tęskniła Nie jestem agresywna,raczej mocno przybita i zmęczona .Normalnie kocham ludzi tylko w moim obecnym stanie, trochę się izoluje.Bo szybko się męczę.Dlatego mam nadzieję wyjść stamtąd w lepszym stanie.Zobaczymy.Czekam na tel.kiedy będzie wolne miejsce. Dzięki Dalijko
  15. Całe pismo jest natchnione przez Boga
  16. kremy nawilżajace moim zdaniem przeciazaja skóre zupelnie niepotrzebnie jesli ona nie wymaga nawilezenia a to sebum które jest produkowane w nadmiarze tworzy bariere przez co zapobiega utracie wody przez skóre. jak ktos nie stosuje jakichs toników czy zmywaczy etc. a faceci zwykle tego nie robia to jak ma łojotokową to zwykle ma i nawodniona.
  17. Wczoraj
  18. @Rambo123 cześć. Miło Cię widzieć. Ja też choruję od nastoletniości, ale leczę się dopiero od 10 lat. Ostatnio znów ciężko...
  19. Zazdroszczę ludziom, którym do szczęścia wystarczą proste, codzienne, dostępne rzeczy. Ja nie wiem czego chcę i nigdy się tego nie dowiem. Koniec offtop.
  20. # mateus feat: omito - będę grać w gre@
  21. Ale lubie jak ktoś ma takie nietypowe zajawki. Dobra robota!
  22. brum.brum

    Libido, a leki

    Tak, dawka 150, a mam wejsc na 300. Nie wiem czy wejdę, bo finansowo to juz tez większy wydatek miesięcznie. Piersze 2-3 tygodnie trochę spowolniło rzeczywiście, ale przeczekałem i potem coś ruszyło. Albo więcej mam obowiązków w pracy i ruchu więcej więc może to nie zasługa bupropionu…sam już nie wiem co myśleć
  23. @Samniewiem o nowych lekach napisałem krótko w kategorii Pozostałe https://clinicaltrials.gov/search?lat=50.2648919&lng=19.0237815&locStr=Current Location&distance=121&cond=Depression&limit=10&sort=@relevance&viewType=Card
  24. Ostatni tydzień
  25. Nie wiem o jakich skórkach w nosie mówisz, ale mi uświadomili ostatnio, że bardzo niebezpieczne jest... wyrywanie włosów z nosa. Jako facet trochę ich mam i zamiast trymować to często je po prostu wyrywalem pensetą. A okazalo sie ze mozna sobie krzywde tym zrobić. To podejrzewam, że jak u Ciebie coś tam jeszcze innego ze do krwi to tez niezbyt bezpieczne Zostawcie nosy w spokoju!
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
×