Zespół jelita drażliwego

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Zespół jelita drażliwego

przez Nati1001 02 cze 2011, 12:23
czesc wszystkim czy ktoś z was tez cierpi na te choróbsko ?u mnie lekarz to zdiagnozował biore leki ale i tak nic nie pomagaja wiadomo sa dni kiedy jest lepiej i sa dni kiedy jest naprawde zle az z bolu nie da sie wytrzymac...czy ktos tez na to cierpi i jak sobie z tym radzi ? a moze ktos zna jakies lekarstwa na to bez recepty ?
NNNNN

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Zespół jelita drażliwego

przez Asiula26 02 cze 2011, 15:32
Witaj

U mnie dopiero po 1.5 roku stwierdzili tą przypadlość. Zanim dotarlam do gastrologa, lezalam na ginekologii i chirurgii. Odwiedzalam tez urologa. Bol przychodzil zawsze po okresie, myslalam ze umre. Jak trafilam na chirurgie to wazylam 39kg. nie umialam jesc. Od ponad 5 m-cy mam spokoj. Dostalam lek ASAMAX 500 3x2 i dziala.
Pozdrawiam

Zespół jelita drażliwego

przez Nati1001 02 cze 2011, 19:33
ja biore tabletki tribux ale malo co pomagaja niestety;/ a przytyc nie moge pewnie tez od tego
NNNNN

Zespół jelita drażliwego

przez marciatka 04 cze 2011, 23:12
Mnie aż tak to nie męczy, najgorzej było, kiedy miałam 9-12 lat.

Pomaga po prostu odpowiednia dieta, dużo ruchu i 2 tabletki BOLDALOIN do kolacji.
Z doświadczenia wiem, że jak już człowiek w końcu się dowie, co mu jest, to z czasem uczy się rozumieć swój organizm, poznaje się, jak to działa wszystko. Ta choroba też ma swoje prawidłowości, trzeba się poobserwować.

Sortuj wg