Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pomocy!


Mala11

Rekomendowane odpowiedzi

Hej mam na inie Justyna mam 32 lata i od kilku lat cierpie na depresję uogólnioną dwubiegunowa , od jakiegoś czasu już nie daje rady od 2 miesięcy mam wrażenie jakbym miała coś w głowie po prawej stronie a zwłaszcza uciska mnie w skroni i promieniuje na prawy policzek , boję się że to coś poważnego :( cały dzień mam straszne mysli że zaraz umre leki takie straszne że już zaczelam popadać w panikę . Jestem klebkiem nerwów nie umiem skupić się na czymś innym tylko wmawiam sobie źle choroby a w dodatku boję się brać leków od psychiatry :-( Jest ktoś kto ma tak samo jak ją?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wykupilam leki wzielam 3 razy i wydawało mi się że źle się po nich czuje i przestalam brać , boję się ubocznych skutków po wzięciu leku zaczynam panikowac i napedzam lęki . Rodzina już ze mną nie wytrzymuje mąż ma mnie dość :-( nie potrafi mnie zrozumieć myśli że sobie zmyslam wszystko:-(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skutki uboczne zazwyczaj są najsilniej widoczne przez pierwsze dni, a potem mijają albo słabną - nie możesz więc odstawiać ich na samym początku. Dlatego wróć do ich brania i staraj się wytrzymać ok. 2 tygodni - wtedy powinna zacząć ustępować senność, suchość w ustach, zaburzenia żołądkowo-jelitowe i inne uboki (zdaradzisz jak nazywają się te leki?). A jeśli po tym czasie nadal będziesz się czuła źle - skontaktuj się z lekarzem i poproś o zmianę leków - nie każde będą tak na Ciebie wpływały. Ja np. po większości antydepresantów i leków uspokajających czułam się całkiem ok (po pierwszych tygodniach), ewentualnie prosiłam o zmianę.

Myślę, że jak leki zaczną działać Twój układ nerwowy się wyciszy i przestaniesz odczuwać ten dziwny ucisk, bo najprawdopodobniej jest to po prostu objaw psychosomatyczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wykupilam leki wzielam 3 razy i wydawało mi się że źle się po nich czuje i przestalam brać , boję się ubocznych skutków po wzięciu leku zaczynam panikowac i napedzam lęki . Rodzina już ze mną nie wytrzymuje mąż ma mnie dość :-( nie potrafi mnie zrozumieć myśli że sobie zmyslam wszystko:-(
jak nie bedziesz brac leków to objawy sie beda nasilac. Lekow sie nie bierze 3 dni bo to nie sa magiczne tabletki, działanie jest po m-cu do m-ca sa skutki uboczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×