Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co mam o tym myśleć? czy to moja wina?


misiaaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Co mam o tym myśleć? czy to moja wina?

 

 

 

Witam wszystkich. Jestem nowa na forum

Mam problem dotyczący nerwicy natręctw. Dotyczą one osób świętych. Natręctwa związane są z ich obrażaniem. Ciągle się pojawiają, mam z tego powodu wyrzuty sumienia i czuje , że to moja wina. Proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzę na spotkania z psychologiem. Biorę leki. nachodzą one same spontanicznie. ostatnio pomyślałam że chcę źle pomyśleć i zła myśl mi przyszła do głowy. i teraz myśle żę te moja wina. w głębi tego naprawdę nie chcę. o tej sytuacji myślę ciągle. Nie daje mi ona spokoju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

misiu nie martw się ja miałam to samo, ba, nawet moja mama mi mówiła że tez tak miała. myślę że ja miałam nawet jeszcze gorzej, mogłabym Ci napisac ale boję się że wkręcisz sobie to co ja myślałam, chyba że chcesz to napiszę (chyba wszyscy wtedy wezmą mnie za totalnego świtra:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedz. Możesz mi napisać jak sobie z tymi myślami poradziłaś, czyli sposoby jak z nimi walczyłaś? Będę Ci bardzo wdzięczna.

 

[Dodane po edycji:]

 

Proszę piszcie swoje działania które prowadzą do zwalczenia natrętnych myśli. Czy czujecie się tak samo jak ja ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×