Aktywność fizyczna a nerwica

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Aktywność fizyczna a nerwica

przez Jon Snow 28 maja 2006, 11:12
Jak wiadomo, na pewno pomaga, ale prosze Was o własne doświadczenia...
By rozpocząć dyskusję na ten temat :)
Pozdrawiam!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez kochajacy 28 maja 2006, 11:45
Jon Snow napisał(a):Jak wiadomo, na pewno pomaga, ale prosze Was o własne doświadczenia...
By rozpocząć dyskusję na ten temat Smile
Pozdrawiam!

aktywnosc fizyczna zawsze jest wskazana , u mnie bardzo pomocny w czasie kiedy cierpialem na nerwice byl trening wytrzymalosciowy na worku treningowym ,pod okiem mistrza Slaska w boksie :) do tego godzinka dziennie na skakance + trening silowy
po takim treningu wzrasta pewnosc siebie , zwieksza sie znacznie swiadomosc swojej wydolnosci ,sily i szybkosci ,to pozwala w pewnym stopniu zlagodzic lęk bo czlowiek wtedy czuje wewnetrznie ze nie jest bezbronny w razie zagrozenia ,poprostu jest sie duzo pewniejszym siebie
:)
pzdr
Ostatnio edytowano 28 maja 2006, 13:30 przez kochajacy, łącznie edytowano 1 raz
"Człowiek doskonały posługuje się swym umysłem jak zwierciadłem. Zwierciadło niczego nie chwyta, niczego nie odrzuca; przyjmuje, lecz nie zatrzymuje." / Czuang Tsy /

przez Mi 28 maja 2006, 13:17
ja mam inne problemy zdrowotne ktore nie pozwalaja mi na wysilek fizyczny chociaz czasami bardzo by mi sie przydal.Ale slyszalam ze joga jest dobra metoda na wyciszenia i pomaga w leczeniu nerwic. Jezeli wiecie cos na ten temat to prosze napiszcie.
Należy tak zorganizować sobie zycie aby kazda chwila byla wazna.
Mi

przez drań 28 maja 2006, 14:18
Opcja "szukaj" ;)
Takowy temat juz jest.
POzdrawiam
ExModerator

Sortuj wg