Skocz do zawartości
Nerwica.com

pomocy


grzegorz15

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich.mam pytanie.mialem helikobakterie,bralem antybiotyki i jest ok. teraz mam nadzerke zoladka i dwunastnicy oraz przekrwiony refluks,tak pokazalo badanie gastroskopowe ,ale doszly objawy omdlenia ,niepokoju,leku,problemy za snem.wszystkie badania w normie usg,ekg,krewrentgen itd.wszystko ok lecze sie u dwoch roznych lekarzy i zaden nie wie co moze byc przyczyna stanu omdlen.czy moze to miec cos wspolnego z nerwica?na ogol jestem bardzo nerwowa osoba i porywcza.z gory dziekuje za kazda pomoc,pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

ja też miałam robione wszystkie badania i jestem zdrowa ale czasem bardzo boli mnie serce

ja choruję na nerwice i niestety nie tylko

morze powinieneś udac się do psychiatry?

co Ty na to?

pozdrawiam

tak myslalem nad tym tylko obawiam sie tego ze psychiatra moze dac mi jakies nie potszebne leki a omdlenia dalej pozostana,i dalej bede tkwil w miejscu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale morze jednak warto sprubowac

ja też własnie wybieram się do psychitry

tak dawno już tam nie byłam

i równierz się boję

boję się że jestem chora

zobacze co bedzie po tych lekach ktore dzis dostalem to jakis anty depresant doxepin.z tego co czytalem to sporo ludzi ma takie ataki jak ja omdlenie kucie w klatce piersiowej,potem stan leku obawy o cos,strasznie to dziwne do zdefiniowania.wczesniej nigdy nie chorowalem,poza tym ze jestem nerwowy od kad pamietam,ataki przychodza po wzmorzonym stresie i silnym zdenerwowaniu,

 

[Dodane po edycji:]

 

grzegorz15,

 

MOżesz mieć te objawy na tle nerwowym. EEG mózgu by sie przydało.

Jeśli wykluczy ewentualne choroby, badania wyjdą okej warto byłoby udać się na terapię.

Czesc a co takie badanie moglo by pokazac? i jak to wyglada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EEG-fale mózgowe, albo tomografia komuterowa głowy, jeszcze lepiej rezonans magnetyczny.Badanie moze wykluczyc wiele chorób, nie chcę pisać jakich bo po co masz dobierać do głowy.

Ale z tego co opisujesz....to raczej na tle nerwowym.

 

Badanie można wykonać prywatnie , koszt około 300-400zł., albo czekać w kolejce na kasę chorych (skierowanie od neurologa).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×