Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zaburzenia snu


cclaire

Rekomendowane odpowiedzi

Moze ktos ma rade na zdrowy ciagły sen.

Jetsem strasznie czujna w nocy. Kilkakrotnie sie budze. A to za sprawa chorej córki,która ma epi. Kiedys wystepowały u niej ataki w nocy. Od tej pory a spimy razem mam czujny sen. Byle odgłos mnie budzi. Nie ma obecnie ataków. Bardzo czesto wstaje rano nie wyspana,zmeczona. Nie moge brac zadnych srodków,które uspakaja bo zbyt obnizaja cięnienie krwi i tetno. Nalezy to niskocisnieniowców. Mam 47 lat i cisnienie nie przekracza 120/75. Czasmi bez kawy rannej ma 105/60 lub nawet 100/55. Praktycznie w ciagu dnia sie zdarza,ze jestem senna, nawet mam zawroty głowy. Czym sobie pomoc???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mowisz ze masz klopoty ze snem a czy myslalas nad lampka czerwonego wina raz ze jest zdrowe dwa nie za szkodzi ci napewno jako kobiecie ktora ma niskie cisnienie jedynie je poprawi Moim zdanie glupota bedzie cie kierowac do apteki po jakies srodki nasenne , w koncu ilez mozna brac tabletki sa tez naturalne srodki pozdrawiam i mam nadzieje ze sie dobrze wyspisz karaluchy pod poduchy :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

limba z tego co mowila cclaire to juz nie ma atakow takze myslalem ze tez nie bierze lekow a poza tym to nie jest moja profesja sama rozumiesz a tak na marginesie to czy mamy juz ze wszystkiego zrezygnowac sami lekarze nadmieniaja o tym oczywiscie nie w nadmiarze pozdrawiam cie limbka oraz ciebie cclaire ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×