Skocz do zawartości
Nerwica.com

hmmm.. moje zdrowie


balwanek

Rekomendowane odpowiedzi

JA powiem do czucia w klatce mam podobnie i nazywam to lękiem siedzącym w klatce piersiowej wiem, iż to trudne ale jak nie porozmawiasz to twoje objawy nie znikną a możesz naprawde sobie pomóc bo jeśli to nerwica to w moim przypadku się ona z czasem pogłębiala a lepiej ją zdusić w zarodku Trzymam ZA Ciebie Kciuki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie martw sie na pewno nie przestanie bic:) to tylko takie uczucie jest niefajne ale jesli nie robilas ekg albo usg serca to zrob chocby ekg wystarczy Ci zeby sie uspokoic a jestem pewna ze serce masz zdrowe w koncu mloda z Ciebie dziewczyna :) I na pewno nie umrzesz a i powiedz koniecznie mamie jesli tego jeszcze nie zrobilas, zobaczysz ze bedzie Ci lzej, poza tym piszesz ze macie dobry kontakt wiec sie nie boj jestem pewna ze zle nie zareaguje a bedziesz miec wsparcie i moze szybciej dojdziesz do siebie i co najwazniejsze my nerwicowcy tak mamy ze sie w siebie wsluchujemy za bardzo wiec zamiast myslec o serduchu zrob cokolwiek co odciagnie Cie od tego:):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie staram się zajmować czym. ;-) Czasami trudno mi się skupić na czymś innym ale staram się. I przygotowuję się cały czas na rozmowę z mamą. Dziękuję ze nikt mnie tu nie krytykuje, choć wiem ze trudno mnie zrozumieć. np. z tym że jestem sama z tymi objawami, ale sama siebie nie rozumiem. Wiem że mogę powiedzieć mamie, i że nie skrzyczy mnie choć pewnie się zdenerwuje w końcu to zdrowie i jestem jej córką. Ale jak tu piszę na forum to zawsze troszkę lżej na sercu. Czasami mam uczucie jak bym coś miałła na klatce piersiowej, i że tak trudniej oddychac ale nie duszności. Tylko tak jak by tak ciężko tam na klatce było. Ale myślę że to może nerwy. Wiele tłumie w sobie, przejmuję się wszystkim chociaż często nie widać tego po mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

balwanek, Tak dziś też mi było tak ciężko po sytuacji jak rodzina mnie denerwowała a ja nie powiedziałem wprost Naprawdę wiele z nias ma podobne objawy i warto żebyś jak najszybciej porozmawiała z mamą i psychologiem :)

 

[Dodane po edycji:]

 

balwanek, Tak dziś też mi było tak ciężko po sytuacji jak rodzina mnie denerwowała a ja nie powiedziałem wprost Naprawdę wiele z nias ma podobne objawy i warto żebyś jak najszybciej porozmawiała z mamą i psychologiem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to uczucie czegos na klatce piersiowej dobrze znam bo tez tak mam i wiem ze to nerwy na pewno :) wiec nie jestes sama:) ja mam takie akcje w nocy i to jest najgorsze:(ja tez staram sie czymkolwiek zajac ale w sumie mam to ulatwione bo mam 9 miesiecznego synka takze mam co robic:) nie sadze tez zeby mama Twoja sie zdenerwowala bo przeciez to nie Twoja wina ze masz nerwice:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czasami mam tak ze jak sie nachyle to tak mnie w klatce cos scisnie i nie moge chile sie ruszyc i wziasc oddechu. ale moze to rzeczywiscie nerwy. Jeszcze raz dziekuje ze moge tu pisac, i ze odpowiadacie;)

 

[Dodane po edycji:]

 

od 2 dni,3 tak jak rano wstane to jestem w stanie zjesc ledwo jogurt bo tak mi na poczatku nie dobrze, i nie daje rady wiecej jesc. a dzis tak strasznie glowa mnie boli, szczegolnie tak na czole.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×