Skocz do zawartości
Nerwica.com

polubić siebie, zaakceptować nowy dzień...


night_wish

Rekomendowane odpowiedzi

sabianka, Ja chyba też mam anemię i podobne objawy. Ponadto mam prawdopodobnie niedotlenienie mózgu z powodu problemów z drogami oddechowymi. Mam przez to poważny kłopot z koncentracją i snem. Ale nie potrafię się zmobilizować, żeby pójść do lekarza.

 

[Dodane po edycji:]

 

night_wish, Jak tam u Ciebie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyszło słońce. Wiosny jeszcze nie czuję, ale dzień jakby piękniejszy. Nie wiem czy to siła sugestji, czy leki tak szybko mogły zadziałać? Od dwóch dni jestem jakby spokojniejsza, nie krzyczę i nie denerwuję się tak łatwo. Takie lekkie zobojętnienie, spowolnienie. Nadal na zwolnieniu. Nadal szybko się męczę i jestem zmęczona. Kołatanie serca bez zmian. W ciągu dnia senna. W nocy potrafię obudzić się na 2-3 godz. i nie mogę zasnąć... Odliczam dni do wiosny...

 

[Dodane po edycji:]

 

sabianka, Ja chyba też mam anemię i podobne objawy. Ponadto mam prawdopodobnie niedotlenienie mózgu z powodu problemów z drogami oddechowymi. Mam przez to poważny kłopot z koncentracją i snem. Ale nie potrafię się zmobilizować, żeby pójść do lekarza.quote]

 

Koniecznie wygospodaruj chwilkę i zadbaj o siebie. U mnie też masę zaległych spraw, ale obiecałam sobie, że tym razem nie zaniedbam. Zrób sobie listę i sukcesywnie realizuj. Trzymam kciuki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

night_wish, Na razie udało mi się zapisać do psychologa. Mam dość tej zimy. Pogoda ma bardzo duży wpływ na moje samopoczucie. Zaczęło się robić już ciepło a tu mrozy znów wróciły...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na mnie też pogoda ma duży wpływ. Kiedy idziesz do tego psychologa? Ja po lekach jestem strasznie senna. Spokojna, nic mnie nie denerwuje tak jak kiedyś, ale senna i na nic sił nie mam... czy Wy też tak macie? Jak tak żyć, jak do pracy chodzić, jak zwykłe ugotowanie obiadu graniczy z cudem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A bierzesz te dwa o których wspomniałaś wcześniej? Może zredukuj dawkę sedamu, bo to chyba jest taki ogłupiacz... poza tym, fajnie że leki na ciebie działają!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×