Skocz do zawartości
Nerwica.com

HETERO LES CZY BI??? =/


Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich na forum:)

moj problem dotyczy mojej orientacji seksualnej,mam 26 lat..

jeszcze 2 lata temu spotykalam sie wylacznie z chlopakami,jednak bycie z nimi w pewnym sensie frustrowalo mnie,bylam w zwiazkach jednak od zawsze czulam ze "czegos" mi brakuje do pelni szczescia :roll: poczatki moich kontaktow seksualnyc z nimi byly dla mnie bardzo ciezkie.wstret mialam do sexu z facetem,pocalunkuw z nimi raczej unikalam.moj 'pierwszy raz' byl fatalny i tak tez sie czulam bo zrobilam to na przymus. zloscilo mnie ze:'dlaczego to mi sie nie podoba a nwet odwstrecza?dlaczego ja majac lat 19 nie kochalam sie jeszcze i dlaczego mnie do tego nie ciagnie?'.myslalam ze jak sprobuje to mi przejdzie.niemal w tym samym roku po tym doswiadczeniu zaczal kolo mnie krecic sie chlopak troszke starszy ode mnie-bardzo go polubilam.jednoczesnie zdarzylo sie cos co mnie przerazilo-pocalowalam na imprezie moja kolezanke, ciagnelo mnie bardzo zeby zaczac ja piescic i calowac,zeby dac jej rozkosz,jednak moj plan nie doszedl do skutku.potwornie sie tego przerazilam :shock:

balam sie tego co rodzice powiedza?oni chcieli przeciez zebym miala chlopaka a nie dziewczyne-o tym mowy nie ma..ze nie moge tak to czuc bo to jest zle,i moje pragnienia odepchnelam na jakis czas.

z tym starszym facetem bylam kilka lat..na poczatku kiedy byly tylko objecia,rozmowy-bylo ok..jednak kiedy mnie pocalowal to tak jakbym tego nie chciala a jednak dalej sie z nim spotykalam i pozwalalam calowac choc moje wewnetrzne "ja" jednak za bardzo tego nie chcialo i myslalam-przejdzie mi to..potem zaczal mnie dotykac i znowu"alarm' w mojej glowie ze tez nie za bardzo tego chce a jednak pozwolilam mu na to..nastepnie pewnego wieczora poprosil mnie bym zrobila mu dobrze dlonia..czulam sie potwornie zazenowana,wystraszona i wcale tego zrobic nie chcialam wrecz sie bardzo brzydzilam,ale zrobilam to, wbrew sobie..potem sex.. dotykalam go mimo iz nie odczuwalam wiekszej satysfakcji z pieszczenie go.nie ciagnelo mnie do sexu z nim ale takze pozwalalam mu na to bo bylam ciagle ciekawa i zdezorientowana dlaczego mnie to tak nie kreci?ze nawet czasem odwstrecza..ze dotyk nie ten..zapach mi sie nie podoba..ruchy tez nie takie..ze wogole cos jest nie tak!!myslalm nawet ze jak czesciej bedziemy sie kochac to moje myslenie na ten temat sie zmieni jednak tak sie nie stalo..najwyrazniej pomylilam milosc z przyjaznia,litoscia,po prostu chyba bylam z nim zeby byc z kims..

pod koniec tego zwiazku probowalam sie jeszcze z dwoma innymi facetami jednak znow odczuwalam negatywne mysli jak przedtem..i wtedmyslenie o spaniu z kobieta wrocily do mnie z ogramna sila ze zaczelam szukac panny zeby sie z nia sprobowac ;)

i sprobowalam i zrozumialam i juz wiedzialam czego mi brakowalo =O no szok znowu ale tym razem ogromna przyjemnosc z tego czerpalam i bylam szczesliwa ze jednak podoba mi sex...ale z kobieta..

i tutaj moje pytanie:

czy fakt iz byalm z chlopakami,sex z nimi byl mniej satysfakcjonujacy a z kobieta zas nieziemski czyni ze mnie biseksualistke czy jednak jestem lesbijka??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właściwie nie mam żadnych wątpliwości - jesteś homoseksualna. Twoje związki i seks z mężczyznami wynikały z oczekiwań jakie stawia Ci otoczenie, rodzina, społeczeństwo, a przy tym nie sprawiały Ci przyjemności, wręcz budziły odrazę. A przy kobiecie czujesz, że to "właśnie to".

 

Etykietka nie jest istotna. Rób to, co sprawia Ci przyjemność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...dodam jeszcze ze w kontaktach seksualnych mialam orgazm,bylo podniecenie jednakze zawsze zwiazane ze stresem i ciaglym mysleniem o tym zeby sie wyluzowac.przy stosunkach bardziej myslalam o wlasnej przyjemnosci a nie faceta..

bylo podniecenie jednak mysl ze zaraz 'wejdzie we mnie czlonek ' powodowalo spadek tegoz podniecenia a czasem nawet bol,suchosc..staralam sie jakby 'przekonac do sexu'.....

 

[Dodane po edycji:]

 

..owszem czasem wydawalo mi sie ze to mi sie podoba ale wracaly odczucia ze jednak 'cos jest nie tak'....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pytaj nikogo, co powinnaś robić i z kim. Nie "przekonuj się" na siłę. Powtarzam, rób to, co sprawia Ci przyjemność. Jeśli w łóżku dobrze jest Ci z kobietami - w porządku, jeśli kiedyś najdzie Cię ochota na faceta - też w porządku. Są ludzie mniej lub bardziej heteroseksualni, są ludzie mniej lub bardziej homoseksualni, są też tacy, którzy twierdzą, że obie płcie interesują ich dokładnie tak samo, bądź, że płeć nie ma dla nich żadnego znaczenia. Słyszałaś o skali Kinseya?

 

Orgazm lub jego brak nie jest wyznacznikiem orientacji. Podniecenie, orgazm to fizjologia - chociaż psychika zdecydowanie pomaga w ich osiągnięciu, to nie jest niezbędna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Młodzi ludzie często szukają, błądzą, chcą sprawdzać, często robią to czego oczekuje od nich środowisko....

Mi też sie pare, a może nawet parenaście razy zdarzyło robić coś z kobietą, robić to może za dużo powiedziane.. no ale nie uważam sie za bi. To było tylko dla zabawy. Po prostu kobiety są piękne, fajnie całują i ładnie pachną. Tyle. Nie chciałabym być z kobietą na co dzień, bo potrzebuję silnego męskiego ramienia. Jestem w związku z facetem od paru lat i tak mi dobrze, chociaż zdarzyło mi się pocałować z pewną koleżanką będąc już z nim- ale nie obraził sie, patrzył sie na nas tylko i chyba miał chęć sie dołączyć ;) hehe

 

Nie myśl o tym jaką sobie metkę przypiąć. To nie jest ważne! Ważne jest to, abyś była szczęśliwa.

Wg mnie jesteś homo bo kontakty z facetami żadnej przyjemności Ci nie dają, robiłaś to po to właśnie aby sprawdzić czego chcesz- i pozytywnie.

Po prostu bądz szczęśliwa i już :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znadmorza, uważam podobnie jak Godless i Magda - najważniejsze, żebyś czuła się szczęśliwa i nie zmuszała do czegoś, co nie sprawia Ci przyjemnośći a raczej odwrotnie - brzydzi. Jeśli jesteś szczęśliwa będąc z kobietą to z nią bądź. A czy to się nazywa homo czy bi... to już nie jest takie ważne... Trzymam za Ciebie kciuki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×