Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy to nerwica czy psychozy jakies?


nindoten

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Co to moze byc. Pracuje juz 2 lata w tej samej firmie ponad 2 lata.

Jak mam isc do pracy po weekendzie a czasem nawet jak niemam przerwy to biora mnie jakies nerwy dziwne.

Zaczynam sie kiwac, czuje wewnetrzny niepokoj, dusze sie, uderzam glową w sciane bo to mi pomaga. Rozwolnienie dostaje. Nerwy mnie rozwalaja od srodka jak my mogl to bym krzyczal i rozwalal wszystko pod reka. Wszystko mnie denerwuje. I tak ma caly bozy dzien poprzedzajacy prace. Czy to jest nerwica? Czy moze psychotyczne jakies zaburzenie? U psychologa sie lecze ale nigdy mi sensownie nie powiedzial co to jest. Zreszta lecze sie u niego na fobie spoleczna, a to to mi sie wydaje jest cos innego. Nigdzie w necie nie znalazlem zadnego opisu z takimi objawami. Uderzanie glowa pomaga, kiwanie sie pomaga, bujanie noga albo stukanie palcami pomaga. Co to moze byc?? Pomozcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fobia społeczna + praca to nie jest zbyt dobre równanie ;)

Uderzanie glowa pomaga, kiwanie sie pomaga, bujanie noga albo stukanie palcami pomaga.

a to chyba rozładowywanie agresji by było?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudno powiedziec, najlepiej byloby gdybys sie wybral do psychiatry, moze to byc taki Twoj sposb na rozladowanie nerwow, autoagresja, ale do czego to przypiac, to trudno powiedziec. Najlepiej byloby gdybys sie udal po diagnoze do lekarza :) i zobaczyl czy opinie lekarza i psychologa sie pokrywaja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×