Skocz do zawartości
Nerwica.com

Aktualizacja forum i prośba do Użytkowników


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Co się stało z oznaczeniami płci każdego z użytkowników forum???

są po wejściu w poszczególny profil - tutaj ( przy postach) zajmowały niepotrzebnie miejsce tylko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co się stało z oznaczeniami płci każdego z użytkowników forum???

są po wejściu w poszczególny profil - tutaj ( przy postach) zajmowały niepotrzebnie miejsce tylko.

wiecej miejsca zajmuja reklamy niz oznaczenia plci przy nickach i watpie zeby kazdy klikal w profil tylko po to by zobaczyc czy ktos jest baba czy chlopem.

 

[Dodane po edycji:]

 

beznadziejnie jest oddzielony podpis od posta. nie pamietam jak bylo wczesniej ale bylo o wiele przejrzysciejsze, a teraz nie wiem czy czytam posta czy juz kogos podpis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie z hela...

 

jak nie robiliscie zmian to bylo super :P a teraz Tomcio cos kombinuje i wychodzi bleeee:P

 

 

Muszę się z tym zgodzić.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez 2 osttanie dni ciągle wywalało mnie z forum,wyskakiwał jakiś błąd.

Poza tym przeszkadza mi jedna rzecz,mianowicie ostatni post napisałam dajmy na to tydzień temu,nikt nic nie napisał do tej pory,a ja chciałam coś dodać,ale już z innej beczki i zamiast nowego postu wyskakuje to po edycji.Uważam,że edycja powianna być,ale np.na drugi dzień już powinno pojawiać się to jako nowa oddzielna wiadomość.Mnie to sprawia problem ponieważ pisałam w zaburzeniach osobowości już dawno,nikt nie odpisał,ale chciałam dodać,że osttanio popadam w depresję.Z tym,że mój poprzedni post a popadanie w depresję teraz, nie mają się nijak do siebie i mogą być źle odczytane jeśli są jako jeden post...Mam nadzieję,że w miarę zrozumiale napisałam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słowianka słusznie zauważyła. Powinna być możliwość odświeżenia tematu bo tak tylko dodaje edycje do poprzedniego posta i de facto nikt nie wie że napisałam coś nowego. To jest denerwujące.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko zareagować na:

Przez 2 osttanie dni ciągle wywalało mnie z forum,wyskakiwał jakiś błąd.

'Jakiś błąd' niewiele mi mówi.

 

Co do dalszej wiadomości, obecnie wprowadziłem modyfikację, która po 48h od napisania postu, nowy post tego samego autora tworzy jako oddzielną wiadomość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko zareagować na:
Przez 2 osttanie dni ciągle wywalało mnie z forum,wyskakiwał jakiś błąd.

'Jakiś błąd' niewiele mi mówi.

 

Co do dalszej wiadomości, obecnie wprowadziłem modyfikację, która po 48h od napisania postu, nowy post tego samego autora tworzy jako oddzielną wiadomość.

 

Ale nie tylko o tym mówiłam,zresztą na drugą wiadomość też nie zareagowałeś :roll: Poza tym wystarczyło dopytać.

Miło,że teraz zrobiłeś to teraz i dzięki za zamianę ;)

Co do błędu to już nie pamiętam,ale miałam tak i w pracy i w domu.Poprostu wchodziłam,logowałam się,chciałam wejść w jakiś temat i wywalało mnie,tak jakbym nie miała neta,albo np.strona nie działała.Było tak jakieś 2 dni,teraz już jest dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×