Skocz do zawartości
Nerwica.com

sama nie wiem co o tym mysleć


nic_nie_warta

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj :smile:

To dobrze, że chcesz coś zmienić. Tylko że Ty naprawdę jesteś niesamodzielna do bólu, ja nie rozumiem - siostra męża Ci obiady daje albo nie? Tzn, czy oni Ci zabraniają pójść i sobie ugotować? A co wtedy je Twoje dziecko??

 

Może oni chcą w ten sposób zwrócić uwagę na to, że w ich mniemaniu Ty się izolujesz, zajmujesz się tylko sobą i dzieckiem, skłonić do większego udziału w obowiązkach domowych...

Nie wiem, jak jest - tu przede wszystkim komunikacja nie działa. Tak mi się wydaje. A ta siostra męża, nie lubi Cię od początku? Jeśli tak, to dla niej też jest to trudne. Niewykluczone, że po prostu ma ochotę pozbyć się Ciebie z domu, no to chyba pora się zbierać, nie sądzisz że nic tu nie ugrasz na dłuższą metę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witsam, jeśli chodzi o Jego siostrę, to Ona miewała okresy, że nawet się ze mną dogadywała, tylko z jakiegoś powodu od jakiegoś czasu nie znosi mnie, jak wchodze do pomieszczenia, w którym ona jest, to ona natychmiast sie ulatnia, potem słysze, jak do matki truje jak bardzo mnie nienawidzi....

Nie twierdzę, że jestem samodzielna, i pewnie jeszcze długo nie bede.

A co do zwracania uwagi, że może to przez to, że chce mi pokazać że mam coś się do domu dokładać... Jak tylko mam pieniądze,czyli jak dostanę wypłatę, to zawsze coś im tam dam, i nie jest to małą suma tylko kwestia ok 300 zł/miesiąc. Pozatym, płacę im rachunek za prąd (raz na dwa miesiące ok. 200zł).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co z tą wizytą u psychologa?? Byłaś, wybierasz się??

Tu na forum możemy Ci tylko podpowiadać, nie znamy całej sytuacji więc ciężko radzić. Z psychologiem pogadasz bardziej dogłębnie o Twojej sytuacji, jak i o Tobie - o Twoim samopoczuciu i poczuciu własnej wartości...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×