Skocz do zawartości
Nerwica.com

Swedzenie skory. Prosze o pomoc!!


hamikal

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Czy ktos z was doswiadczyl przy nerwicy lub depresji swedzenia skory? Lecze sie na nerwice i hipochondrie od 6 lat i nigdy takiego czegos nie mialem. Mam od malego nieco powiekszone wezly chlonne lecz mialem podstawowe badania takie jak morfologia USG jamy brzusznej i wyniki ok. Lecz teraz gdy pojawilo sie swedzenie skory zaczalem macac znow szyje i przerazilem sie znow o te wezly bo wyczytalem ze to moze byc objaw ziarnicy :( Dodam tylko ze swedzenia skory dostalem po przeczytaniu tego artykulu o ziarnicy. Myslicie za zadziala moja psychika czy mam sie bac? Bylem zrobic badanie krwi i wyniki niby dobre ale ja sie nie potrafie uspokoic. Prosze pomozcie!! Aha dodam ze mam swedzenie na calym ciele i nie mam zadnych krostek czy plamek nic. tylko swedzi...i od 3 tygodni nie spie prawie wogole i ogolnie mam straszne zle samopoczucie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz stwierdzoną hipochondrie to wiele wiele tłumaczy. Staraj się unikać czytania artykułów o takiej tematyce. Widocznie jesteś tak wrażliwa, że odniosłaś tą chorobę od razu do samej siebie. Możesz być spokojna, bo to tylko działanie Twojej psychiki, nie objawy chorobowe. Staraj się nie myśleć o tym swędzeniu, nie panikuj, spróbuj odwrócić od tego swoją uwagę. Zajmij się jakimś konkretnym działaniem, które pochłonie Cię w jakimkolwiek stopniu. Po prostu bojkotuj z uśmiechem wszystkie te odczucia, a wielce prawdopodobne, że staną się one bezradne i przystaną Cię gnębić. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja ziarnicę wmawiam sobie od 2 lat.

 

mam powiększone węzły wszędzie. jest ich chyba z 30. Robię badania krwi , niby wszystko ok.

Mam tylko podwyższone ASo , co wskazuje na infekcję paciorkowcami, a to też może dawać powiększone węzły chłonne.

 

Od kilku dni mam stany podgorączkowe i też szukam przyczyny.

Także głowa do góry, swędzenie skóry też może być od nerwicy.

 

Zbadaj sobie ASO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×