Skocz do zawartości
Nerwica.com

prosze o rade


tom07

Rekomendowane odpowiedzi

moja kobieta nie che byc zemna mowi mi ze niechce jej sie zyc i nic wogole 6miechow temu była za granica w pracy i wrociła zmieniona co do sytuacji uczuciowej domnie nie daje mi nic co kiedys np.przytulanie i rozmawianie jest ciezko powiedziała ze miała tam duzo czasu i pomylała wiem ze ja slrzywdziłem pare razy uraziłe gupim tekstem ale tak w zwiazkach jest czsami cos sie powie a pozniej przeprasza,jestesmy 3 lata poswiecilismy swoich byłych ja żone i dziecko a ona chłopaka i dziecko na poczatku naprawde było ciezko pozniej lepiej i pozniej juz pieknie ale po powrocie zostałem odsuniety od niej mowi mi ze zauroczenie mineło i wogole nie rozmawiamy ona chce byc sama przemyslec wszystko itd.a ja nie spie po nocach bo niewiem co jest grane bylismy szczesliwi a nagle taka zmiana zyjemy umnie w domu i staram sie jej pomoc ale nic nie działa mowie jej ze ja kocham a ona jak kamien przytulac sie chce a ona nic odwiedza mnie moja corak a ja nie funkcjonuje zato jak jej przychodzi corka to ona jest szczesliwa a co z nami ma sie wyprowadzic i zyc sama ile to potrwa juz tydzien tak jest a ja juz powoli trace cierpliwosc bo jestem na kazdym kroku odpychany pomozcie prosze :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×