Skocz do zawartości
Nerwica.com

rodzeństwo


Rekomendowane odpowiedzi

:cry: mam pytanie odnośnie rodzeństwa mojego chłopaka. ma on siostre i za każdym razem kiedy jestem z nim u rodziny to ona łapie go za rękę i maca go po rękjach jak by to był jej facet a nie brat. czy to jest normalne? niech mi ktoś pomoże bo może to ze mną jest coś nie tak, jestem zazdrosna o nią i nie wydaje mi sie żebym kiedy kolwiek wcześni9ej spotkała sie z takim przypadkiem. chciała bym mu zabronić sie z nią widywać bo tak szczerze nie wiem co zrobić w tej sytuacji a zazdrość mnie zrzera!! łapie go za rękę przy mnie i maca jak by miała na niego ochote. czuje sie wtedy bardzo zniesmaczona i mam ochote po prostu wyjść a jego zostawić albo sie z nim rozstać bo nie znosze tego widoku. co mam zrobić pomóżcie Kleopatera7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jak to maca? Reke maca? Moze przesadzasz to siostra wiec normalnie go trzyma za reke :) Zreszta jezeli Ci to przeszkadza to z nim o tym porozmawiaj zeby nie dal sie obmacywac po rece, i powiedz co czujesz. Jak kocha to zrozumie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opisz dokładnie jak to wygląda, bo bardzo prawdopodobne że przesadzasz. Ale jeśli faktycznie Ci to przeszkadza to powiedz mu to. Zabranianie widywania sie z siostrą jego rodzina moze odebrać jako odciąganie go przez Ciebie od całej jego rodziny i próbę skłócenia.

 

A ta jego siostra to jakaś piękna jest? Może podświadomie jej czegoś zazdrościsz i dlatgo czujesz zazdrosc bo wyobrażasz sobie jak by on mogl coś z nią robic gdyby jego siostrą nie była? :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chciała bym mu zabronić sie z nią widywać bo tak szczerze nie wiem co zrobić w tej sytuacji a zazdrość mnie zrzera!! łapie go za rękę przy mnie i maca jak by miała na niego ochote.

 

Cześć Kleo, ale się ubawiłem :)

 

Na 99,5% dramatyzujesz i nic tu nie ma złego. Jeśli zaś upierasz się przy tym 0,5% szansy, że jednak coś jest nie w porządku - to gdy przy następnej okazji zacznie go tak macać to po prostu dołącz do nich - i będzie niezły trójkąt :D

 

Pozdrawiam

 

PS. Tak na poważnie to uważam, że wszystko jest ok. Mam ładną siostrę ale w życiu by mi nie przyszło do głowy by coś z nią itd. Dedykuje Ci piękny wiersz na tą okazję:

 

Zmęczony onanizmem siedmioletni Franio

Ujrzał nagą siostrzyczkę i rzucił się na nią

Został on ukarany za ten czyn żałosny

Dostał wpie..l od ojca i HIV-a od siostry

 

Raz jeszcze pozdrawiam:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kleopatra7, moze porozmawiaj z jego siostra wyjasnijcie sobie sytuacje

 

Lepiej nie, bo jeśli Kleopatra faktycznie histeryzuje to siostra uzna ją za wariatkę i powie jego rodzinie o tym, i wtedy Kleopatra moze zostac uznana za taką co probuje sklocic brata z siostrą. Jak juz ma z kims gadac to ze swoim facetem, napewno nie z siostrą !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ładna ta siostra?

 

A tak serio - to wiesz - w niektórych rodzinach żyją bliżej w innych dalej. Może to co Tobie wydaje się już prawie seksem jest dla nich normalnymi czułościami w rodzeństwie. Obstawiam, że jego siostra ma do niego dostęp lub miała. Więc jeżeli by coś kombinowała to nie przy Tobie. Więc bądź spokojna! Nawet jak go pogłaska po ręce, głowie czy gdzie tam lubi to jest przecież jej kochany braciszek i to jest normalne. Jak masz być zazdrosna to pomyśl, że tak pewnie było zawsze. A on chce Ciebie. Coś w tym musi być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×