Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
jest_na_to_rada

Psycholog-oferuję bezpłatne konsultacje psychologiczne

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Jestem psychologiem. Od jakiegoś czasu czytam różne fora, na których wymieniają się doświadczeniami osoby z różnego typu problemami natury psychologicznej, emocjonalnej, czy po prostu życiowej. Szybko zdałam sobie sprawę, że wiele z tych osób potrzebuje "ekspresowej" orientacji i odpowiedzi na pytania: co się ze mną dzieje? czy to co się ze mną dzieje jest normalne? co mam zrobić doraźnie, żeby sobie pomóc i poczuć się lepiej? co mam robić na dłuższą metę? gdzie mam szukać pomocy? Jeśli jesteś zdezorientowana/y, jeśli nie jesteś jeszcze gotowa/y na wizytę u specjalisty, jeśli problem ma ktoś z Twoich bliskich i nie wiesz, jak reagować, napisz: jest_na_to_rada@yahoo.pl

Postaram się, na miarę moich możliwości czasowych i kompetencji, udzielić Ci krótkiej i rzeczowej konsultacji/porady psychologicznej, aby pomóc Ci choć w części opanować sytuację i ustalić "plan działania". Konsultacje są bezpłatne, anonimowe i w żadnym wypadku nie mogą być traktowane jako psychoterapia! Dla osób korzystających z konsultacji na życzenie oferuję do wglądu skany/fotografie moich dyplomów. Serdecznie pozdrawiam i życzę odwagi!

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No cóż, zawsze można tutaj pomóc, odpowiedzieć...

Każdy jakoś swoje problemy opisuje na forum. Po to to jest.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi