Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co to za rodzaj myśli !?


Hrabia

Rekomendowane odpowiedzi

Co to za rodzaj myśli i jak zakwalifikować ich treść.

Kiedy się wysikam słyszę w głowie "twoja matka nie spuszcza wody a ty tak" wypowiada te słowa moja ciotka Elka. Chodzi o to że z powodu oszczędności mama nie spuszcza wody kiedy się wysika tylko zamyka sedes , dopiero jak ja się wysikam to spuszczam wodę.

Po za tym odczuwam wstyd że muszę z powodu oszczędności wochać i oglądać mocz pozostawiony przez matkę w kiblu kiedy sam chce sie odlać. Czuje się też z tego powodu gorszy.

A po za tym słyszę np. głos mojego kolegi oktawiana z ogólniaka widzisz jesteś gorszy że musisz oglądać i wąchać mocz matki. Słowa te padają z lekkim uśmieszkiem na jego twarzy. I ta głośna myśl mnie zagina bo czuje i myśle że jestem gorszy .

Jak przestać odczuwać wstyd i poczucie bycia gorszym.

Jak byście odparli kpinę i wyśmiewanie ze strony innych ludzi gdybyście byli w mojej sytuacji przed sedesem. Bo gdy wyobrażam sobie że są u mnie koledzi śmieją i kpią sobie ze mnie z powodu tej sytuacji a ja nie umiem im odpowiedzieć, obronić się, zagiąć ich albo udowodnić im że nie mają racji.

Jak mojemu koledze oktawianowi i sobie samemu udowodnić że nie jestem gorszy od innych z powodu tego w jakiej sytuacji się znajduje. To mnie najbardziej wkurza, martwi, smuci i boli że nie umiem , nie potrafie mu tego wyperswadować i udowodnić że nie ma racji i mówi nie prawdę czuje że on jest górą a ja na to nie moge pozwolić żeby taki cieć był górą bo ja jestem od niego o wiele mądrzejszy i chce być nadal oraz chce żeby inni to widzieli że jestem mądrzejszy od niego tych kolegów i w ogole od wszystkich w każdej sytuacji, bardzo tego pragnę i potrzebuję.

Proszę Was o pomoc. To jest Bardzo ważne dla mnie.

Słowa "słysze głos" proszę traktować umownie.

Hrabia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chce być bardzo bardzo mądry.

Jedno spuszczenie to 8 lit. Wody, ja spuszczam wodę przynajmniej 10 razy na dzień. 1 m3 wody zimnej kosztuje 5 złoty.

Prosiłbym o nie wnikanie w szczegóły tylko o odpowiedź na moje pytania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie obraź się na mnie, ale ten Oktawian na pewno nie może być nazwany dobrym kolegą... Ja tam bym wszystko olał - to dobre słowo. Słyszysz te głosy właśnie przez tego "kolegę" bo się za bardzo przejmujesz... Dos*aj mu jakoś tak żeby ci przestał dokuczać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nigdzie nie napisałem że to mój Dobry kolega. Ja go uważam za ciecia bo jest bardzo chudy, niezgrabny, krzywy, bardzo brzydki na twarzy i zgarbiony i wyrzszy ode mnie i ma brzydkie okulary. Tyle że był moim kolegą w ogólniaku , nawet nie kolegą a znajomym.

Lepiej się ode mnie uczył ale zachowywał się jak debil.

On w mojej głowie cieszy się z tego że nie wiem jak mu i sobie udowodnić że nie jestem gorszy, a nie chce mu dać tej satysfakcji

poczucia i przekonania bycia lepszym ode MNIE.

Jak to udowodnić że nie jestem gorszy od tego buraka z powodu sytuacji z sedesem.

Ja odczuwam potrzebę posiadania tylko ładnych kolegów i pięknych koleżanek.

Jak idę ulicą z jakąś brzydulą albo brzydalem to mam wrażenie że wszyscy lepiej sytuowani, wykształceni i inteligętni i przystojni ludzie (do których chce się zaliczać i należeć do tej grupy) patrzą się na mnie i myślą co ty robisz , jaki głupi jesteś - jeżeli chcesz być taki jak my to zadawaj sie z takimi jak my i ładnymi i czuje że nie przynależe do nich tz. do ludzi ładnych, pięknych i bogatych oraz odczuwam wstyd i strach przed drwiną i krytyką co taki wspaniały i przystojny gość jak ty robi z takimi brzydalami, że taki wyjątkowy i piękny facet powinnem chodzić tylko z pięknymi ludźmi a tymi brzydkimi gardzić i ich się brzydzić ponieważ kalają jego chwałe, urok, wizerunek i piękno cielesne i intelektualne bijące ode mnie oraz wyglądam na mniej pięknego w ich oczach.

Czy wy też tak macie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×