Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nerwica z powodu natretnych mysli zarazków


leon25

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie moja nerwica polega na tym ze myje rece pod wzadkiem bo jak umyje rece pod letnia woda to tak jak bym nie umył rąk asz mam całe czerwone tak samo piore zeczy w 60 c bo jak napszykład wpiore w 30 lub 40 to mysle ze zarazki nie schodza moze mi ktos wtłumaczyc bo juz mam dosyc :(pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj to co teraz robisz to nie jest normalne, wkręciłeś sobie te zarazki i musisz to odkręcić. Staraj się myć normalną wodą by sobie nie robić krzywdy i zobaczysz, że wszystko będzie dobrze, jak umyjesz normalną wodą to sobie pomyśl "No i co się stalo? Wszystko jest dobrze, to tylko moje obawy" Nie ma co marnować życia na takie rzeczy, myj normalnie i wtedy jak są brudne a nie jak Ci natręctwa karzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doskonale Cie rozumiem.... mam to samo...notoryczne mycie rak parzenie sie pod goraca woda, ale ja mam tak gdy mam kontakt z rekami mezczyzn( a pracuje w sklepie:/)brzydze sie mezczyzn... najlepiej zmienic prace... no tak ale jesli to dotyczy tez tescia i szwagra???ech ech....ogolnie chodzi o to ze wiekszosc facetow nie myje rak po toalecie i po prostu tym sie brzydze.. i myje i myje myje....i oczywiscie sie mecze....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×