Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy miał ktos taki problem? Panika w nocy...


NutShell

Rekomendowane odpowiedzi

Do Cleo - tak! Zaczęłam brać hydroxyzinum :) czasem, jak chcę się wyspać, i dobrze po tym śpię, ale biorę minimalną dawkę, nawet sobie dzielę tabletkę 25 na cztery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miewam dokladnie to samo co opisala NutShell, ujela to w slowach idealnie, bo wbrew pozorom bardzo trudno to opisac, tak zeby ktos inny zrozumial. Witam w klubie. U mnie dzieje sie to glownie zima, latem prawie w ogole. Zima moze jest bardziej przytlaczajaca (ciemno, zmino, ponuro, depresja), wiec stad sie to bierze. Opowiedzcie jak z tego wyszliscie, bo ja wciaz probuje, nawet byl jeden rok, ze prawie wcale nie mialem atakow. W tym roku powrot. Moze z tym trzeba zyc do konca zycia? Bywalem juz nawet na forach sercowych, ale nic nie wskazuje na to bym mial jakies powazne problemy z sercem, a wszystko wskzuje na nerwice, z tym, ze w ciagu dnia czuje sie swietnie, cwicze, nie mam zadnych spejcalnych dolegliwosci (klucie, dusznosci, ekg w normie). Nic takiego. Ale w nocy... to jakby wszystko sie odwrocilo. Zauwazylem ostatnio, ze lampka czerwonego wina pomaga, moze "rozluznia nerwy", nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×