Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

hej a ja pierwszy raz w tym temacie. Mam koszmarne uczucie lęku, że nie zasnę. położę się i nie zasnę już nigdy. co zabawne ostatnie noce spalem bez problemu (nawet jak sie budzilem z lekiem to zasypialem dosc szybko)

 

teraz lekarka dala mi cloranxen bo az mi sie rece trzesa :( wzialem i wiecie co? boje sie mysli ze zrobie sie senny i wciaz nie bede mogl zasnac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witaj:)

 

mi na problemy z zasypianiem pomagają ćwiczenia relaksacyjne połóż się na wznak oddychaj głęboko skup sie na swoim oddechu spróbuj nie myslec o niczym innym...następnie po kolei postaraj się rozluznic wszystkie mięśnie...a jesli to nie pomoze posłuchaj spokojnej muzyki albo obejrzyj film spróbuj zająć czyms mysli

 

pozdrawiam

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czemu tak cię to przeraza? co złego stanie sie jesli nie zasniesz?

 

moze odpowiadając sobie na te pytania zrozumiesz ze twój lęk jest zupelnie nieuzasadniony

 

najlepszym sposobem jest oderwanie mysli od tego co cie przeraza i zajęcie się czymś co lubisz robić.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ech niby tak...powiedz to temu w głowie.... :) jak sie klade to usilnie podswiadomie staram sie nie spac aby przekonac samego siebie ze nie usne :) no poprostu paranoja jakas a rownoczesnie ZAWSZE jesli tylko nie mam lekow zasypiam mniej wiecej w minute-do piecu max. i to wszedzie :) wszyscy mi tego zazdroszcza. najwyzej strace przytomnosc.

 

z innej beczki - zakladam ze po cloraxenie wypicie małego piwa przyniosłoby raczej opłakane skutki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Super kawalek na poprawe wieczornego nastroju

O nas - pierdolnietych wizjionerach , nonkonformistach , niedopasowanych , wolnych ludziach aspolecznych

ze zdiagnozowanym "zaburzeniem" adhd-owcach i innych swirach ja ja :-)

Ku pokrzepieniu , aby odnalezc w sobie ta "wyjatkowosc"

Odrzuc ideologie ,organizacje , glupie autorytety i popatrz ;-)

Na stronie glownej jest test , mam 100% :-)

Dobrej nocy

:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×