Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Lady_B, ja też ;) Widziałaś może Róże, Smarzowskiego? Mnie ten film tak zdołował, że poszedłem się najebać z kuzynem, to w czwartek było, następny dzień w pracy był chujowy potem, ale ogólnie film zajebisty, genialny, a ten cały tydzień oceniam bardzo pozytywnie, pomimo tego, że miałem czas tylko na 3 filmy :P Kronika wyszła fajnie, chociaż w poprzednich latach mi się bardziej podobała, bo była bardzian dynamiczna, no ale ludziom bardziej przypadła do gustu taka forma z wypowiedziami reżyserów. Jest do obejrzenia na YouTube i stronie festiwalu.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KeFaS, niestety nie widziałam... w ten dzień kiedy miałam ją obejrzeć chwyciły mnie lęki i nie poszłam :( będę musiała obejrzeć... i salę samobójców... a jak Twój spalony nochal??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piotrek_d04, ja jestem bardzo wyrozumiałą osobą... może ciężko w to uwierzyć ale tak jest ;)

co do ojców... cóż ja ze swoim nie gadam już 6 lat około bo też ma niezły bajzel na bani także Cię rozumiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piotrek_d04, jak offowym? Chyba nie widziałeś jego filmów, albo nie wiesz co to znaczy :P

 

Lady_B, dobrze, ogólnie ja się nie lubię opalać, więc moja skóra na niską tolerancję na słońce. Ale rok temu było gorzej jak pojechałem do Szczecina, byliśmy nad jeziorem i potem plecy miałem całe czerwone i tak mnie swędziało na drugi dzień, że nie mogłem wyrobić. A za kilka dni skóra schodziła płachtami :P Wtedy nabrałem urazu do słońca i zawsze kiedy mogę to się przed nim zasłaniam, w pokoju mam noc cały dzień ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lady_B, czemu przeze mnie?

Kremów nie lubię, już mówiłem, z resztą teraz to już i tak niewiele da, ale i tak nie jest źle, więc wyjebane :P

 

piotrek_d04, ale kino offowe to kino niezależne, amatorskie i o niskim budżecie, a filmy Smarzowskiego do takiego nie należą, bo to pełnometrażowe produkcje o budżetach rzędu 3-4 mln złotych. Gatunek filmów nie ma tu nic do rzeczy. Mówię oczywiście o tytułach jak Wesele, Dom Zły i właśnie Róża, bo on robił też jakieś odcinki seriali i kilka mniejszych produkcji, ale dzięki tym trzem filmom tak wypłynął, bo wszystkie są świetne, ale bardzo ciężkie (Wesele jest trochę bardziej komediowe).

O, jeszcze widzę, że zrobił film Małżowina, który miał nominacje do głównej nagrody, nie widziałem, więc idzie do kolejki.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piotrek_d04, no to nie myl pojęć, jak się wypowiadasz o czymś ;) Swoją drogą "mainstream" to pojęcie względne, nie lubię go używać, bo każdy co innego przez nie rozumie.

 

Lady_B, takiego filmu nawet nie trzeba chwalić, wiadomo że warto obejrzeć ;)

I skończ już z tym nosem, ja nie mam zajoba na punkcie swojego wyglądu i dopóki nic nie boli to jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×