Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

kapseicyna, oj dobra, wiesz o co chodzi :P . Wazne, ze przynajmniej skonczyles z wkrecaniem, ze podobam sie laskom :P

Snejana, no ale ja tu sie staram, wychodze z inicjatywa i co slysze? "Nie podoba mi sie ona" :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

anonus, kobieca twarz , długie włosy i do tego rurki , to w takim zestawie nie dziwie się , że odniosłeś takie wrażenie :D ale ja lubię rurki , bo pasują mi do butów i mogę sobie je do nogawek włożyć ;)

kapseicyna, do kosmetyczki też mi brakuje odwagi , ale trzeba się wybrać niedługo ;) najwyżej się rozejrzę na ulicy czy jakiś facet nie idzie i szybko wejdę :mrgreen:

Snejana, domyślałem się , że te zachwyty siostrze bokiem wychodzą :D no ale faceci mają odwrotnie , bo lubią gdy ktoś się nimi zachwyca , chyba , że jest to dziewczyna typu grycan ( chodziłem z nią do szkoły tak swoją drogą ) :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, kobietki lubią takich zadbanych, jak zabraknie ci odwagi to daj znać i wybierzemy się razem :mrgreen: Nie wiem jak tam jest, ale chodzą pogłoski, że to boli. Złapiemy się za ręce i przejdziemy przez to razem :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, ja nie mam jakiegoś ciśnienia żeby kobiety mnie doceniły ... no dobra mam , ale wystarczy jeden komplement i przez pól roku głód narcystyczny jest zaspokojony :P

z którą? z tą Weroniką?

tak , do liceum :D bardzo sympatyczna dziewczyna , nie wiem jaki jest jej wizerunek medialny ( nie śledzę tego tak bardzo ) ale ludzie trochę z nią jadą :P

kapseicyna, chyba skorzystam z takiej opcji :D ale za ręce , to dopiero jak ból będzie naprawdę nie do wytrzymania :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

anonus, Milo było cie poznac, jest mi bardzo zle ze swiadomoscia, ze juz jestes trupem, tylko o tym jeszcze nie wiesz. Powiedziales, ze ONA KLAMIE, a kobieta po czyms takim zwykle zjada swoja "ofiare" (w tym przypadku Ciebie) Snejana teraz cie zadreczy pewnie! Trzymaj sie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×