Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Saiga, spokojna, rzeklbym nawet, ze delikatna. Nie podoba mi sie to, co sie dzieje z moja dyscyplina. Wprowadzenie elektronicznego systemu zaliczania punktow psuje cala zabawe. Kiedys trzeba bylo mocno przy**erdolic, zeby byl punkt. Teraz to takie dotkniecie wystarczy, a nie daj Boze elektronika sie zepsuje to juz w ogole porazka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, ha , ha bardzo śmieszne :P siostra się na boksie nie zna po prostu :D trener musi mieć wąsy , do tego na konferencji garnitur ,ładny kapelusz , cygaro w ustach i opowiadać o zaletach swojego zawodnika oraz o tym jak było w latach 90 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica,

to mi siostra doradzi za co mam się zabrać

chyba się ujawniło brata powołanie : gangster :lol: ale że to teraz nie opłacalne to ja nie wiem, co brat może robić :bezradny: moze brat nic nie robić, w sumie mi to nie przeszkadza, telewizor się sprzeda i starczy na życie :roll:

 

-- 12 sty 2013, 01:12 --

 

Saiga, a rzeczywiście nie wiedziałam :P wolałam poprzedni nick, bo mi się kojarzył z Iron manem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, na tym zadupiu , to gangsterka się nie opłaca :P od kogo będę brał haracze ? od p . Irenki ? czy od sąsiada zegar z kukułką ? :P

telewizor się sprzeda i starczy na życie

siostrę chyba poniosło za bardzo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, zawsze mogę zostać kierownikiem w mcdonaldzie :P

p.Irenka to jest gangster sama w sobie

to prawda , ona powinna zostać bossem jakiejś mafii , a nie się marnować w mięsnym :D

a bo mam dziś zły dzień i ciągle mnie ponosi, sprzedamy piekarnik!

tą nową sukienkę co siostrze zachlapałem możemy sprzedać :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saiga, piekarnik jest częścią kuchenki więc i gotować nie da rady :P

 

-- 12 sty 2013, 01:33 --

 

Tomcio Nerwica, Mcdonald fajna fucha, można sobie pojeść przy okazji :P

ona powinna zostać bossem jakiejś mafii

słyszałam, ze jej rodzina pochodzi z Włoch, dokładnie z Sycyli i nazywają się Corleone czy jakoś tak :roll:

tą nową sukienkę

powinno być chyba "tę" (Zemsta za ostanie "mówiłm", 1-1 :P)

a za sukienke dużo nie dostaniemy, bo plama nie zeszła :-| zresztą... zaraz brat wszystkie moje ciuchy wyprzeda i w czym ja będę chodzic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×