Skocz do zawartości
Nerwica.com

depresja BEZ LEKÓW - prośba o pomoc


kml

Rekomendowane odpowiedzi

Od pewnego czasu jesteś smutniejszy. Dawne uciechy już Cię nie bawią, a świat i ludzie stali się szarzy. Czas płynie jakby wolniej, w przyszłości zaś ciężko pokładać Ci nadzieję na zmianę. Budzisz się wcześnie i nie możesz ponownie zapaść w sen, a jednocześnie czujesz, że Twe siły opuściły Cię. Może dręczą Cię wyrzuty sumienia, straciłeś apetyt. Podejrzewasz, że dotknęła Cię depresja.

 

Jeżeli powyższy opis jest Ci bliski, a nie przyjmujesz leków przeciwdepresyjnych, serdecznie zapraszam Cię do udziału w badaniu na temat wyobraźni osób dotkniętych depresją. Polega ono na wypełnianiu ankiet przez dwa dowolne dni, co 30 minut, w zupełnie dowolnym dla Ciebie miejscu. Kwestionariusze mają kilka – kilkanaście pytań wymagających wybrania (zakreślenia) odpowiedzi.

 

Jestem studentką ostatniego roku psychologii klinicznej, jest to badanie, na podstawie którego piszę pracę magisterską. Mieszkam w Warszawie, ale jeśli nie przeszkadzałby Ci brak osobistego kontaktu – zapraszam osoby z całej Polski. Będę Ci wdzięczna za pomoc – odnalezienie osób cierpiących na depresję, które jeszcze nie rozpoczęły leczenia farmakologicznego (i nie rozpoczną go w najbliższych dniach) jest bardzo trudne. Ty zaś będziesz miał okazję dowiedzenia się czegoś ciekawego.

 

Osoby, które wezmą udział w badaniu, w podziękowaniu za poświęcony czas otrzymają książki-niespodzianki na temat depresji. Jeżeli chciałbyś uzyskać dodatkowe informacje i wziąć udział w badaniu, proszę Cię o kontakt:

 

km.leszczynska@gmail.com

Gg: 5018804

 

Pozdrawiam serdecznie,

Katarzyna Leszczyńska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×