Skocz do zawartości
Nerwica.com

Oddalam się od świata


Mandragorka

Rekomendowane odpowiedzi

Hej! Nie wiem co mam zrobić !! mam wrarzenie że coraz bardziej się w sobie zamykam . Coraz trudniej nawiązac mi kontakt z ludzmi , czuje że mam coraz nizszy poziom frustracji i strasznie sie denerwuje właściwie w każdej sytuacji. Coraz mniej sie odzwywam do znajomych wlasciwie tylko wtedy kiedy odczówam taką potrzebe albo kiedy musze zalatwic jakas sprawe , sądze ze przez to moge byc przez nich postrzegana jako egoistyczna osoba myślaca tylko o sobie a ja taka nie jestem , poprostu nie czuje potrzeby rozmawiania . Brak mi osoby z ktorą bym mogła porozmawiać szczerze albo taką ktora ma podobny problem. Właściwie to nie wiem co napisać bo w głowie mam cholerny natłok zbędnych myśli . Czuje że sie pogubiłam ale tak poważnie i jestem wrakiem emocjonalnym . Napisałam o tym dlatego bo macie jak sądze podobne problemy a ja nie wiem juz co mam robic ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To przemija - ważne że masz tego świadomość. Spadek nastroju powoduje ze zamykamy się na świat skupiamy się na sobie - to nie egoizm - to zaburzenie - albo przemijące- sezonowe, albo wywyłane silnym stresem. Polecam sprawdzone przeze mnie metody - spacer + rozmowa z bratnią duszą - z tym mzoe być problem ale wierzę że masz taką osobę. Walczysz z tym - starasz się coś zmienić ? Czy poddałąś się sama skazaujac się na boczny tor - wyjdz temu na przeciw - wszytko można pokonać - zmień nastawienie do świata - wcale nie ejst taki jak się Tobie teraz wydaje - Twoje myśli budują to jak widzisz siebie jak widzisz innych. Marny ze mnie doradca ale coś próbuję zmienić - wygrywam , ale najcieszciej przegrywam - ale nie poddaje się - szkoda ze nie umiem wyciagać wniosków ze swoim błędów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×