Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jakiego polecacie psychologa/psychoterapeutę?


robertina

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuję psychoterapeuty/psychologa, jaki przyjmuje online i specjalizuje się w leczeniu fobii. Dokładniej emetofobii, silnej i utrwalonej + nerwicy. Koniecznie online, bo mam problemy z mobilnością z kilku powodów. Byłabym bardzo wdzięczna za propozycje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem ze swojej t. zadowolona, mogę podać namiar, ale nie wiem ile ona bierze aktualnie bo podnosiła ceny niedawno. Ja płacę 180zł za sesję, ale to nie jest jej aktualna cena.

No i u mniej warunkiem jest terapia 1x w tygodniu. Rzadsze spotkania jeśli chodzi o psychoterapię nie wchodzą w grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to raz w tygodniu, to chyba jednak nie uda się znaleźć terapii :( 

Straszna szkoda, bo ja jestem w takim stanie, że samodzielnie nie funkcjonuję... już nie wiem, co mam robić.

Teraz, acherontia styx napisał(a):

Ma doświadczenie. Pracowała +/- 15 lat na oddziale leczenia nerwic.

 

Już sama nie wiem... wiem, że ludzie nie pracują charytatywnie, ale ja po prostu nie jestem nawet w stanie zostać sama w domu, czy wyjść z niego z osobą towarzyszącą i praca jest dla mnie dosłownie nierealna... jednak chyba nie dam rady prywatnie, ale poproszę namiar na priv, może coś chociaż doradzi przez telefon. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie jestem obiektywna, bo ja już ją znam 7 lat, także na mnie jej teksty nie robią wrażenia ;) ogólnie jest miła i cierpliwa (tym bardziej, że wytrzymała ze mną tyle lat 😂), ale też potrafi człowiekiem potrząsnąć jak potrzeba i sprowadzić na ziemię ekspresowo.

A czy jest wymagająca? I tak i nie. Wiadomo, że od nikogo nie będzie oczekiwała efektów nie wiadomo jakich po miesiącu terapii, ale też jeśli widzi, że pacjent po dłuższym czasie sam robi wszystko żeby się jeszcze bardziej pogrążyć, to może zakończyć współpracę. Musi widzieć chęć zmiany, bo jak widzi tylko opór bez realnej woli zmiany to nie będzie kontynuować terapii.

 

Z tym, że jeśli jesteś z Warszawy to oczekuj, że prędzej czy później będzie chciała się spotkać w gabinecie na żywo.

Edytowane przez acherontia styx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, acherontia styx napisał(a):

Ja nie jestem obiektywna, bo ja już ją znam 7 lat, także na mnie jej teksty nie robią wrażenia ;) ogólnie jest miła i cierpliwa (tym bardziej, że wytrzymała ze mną tyle lat 😂), ale też potrafi człowiekiem potrząsnąć jak potrzeba i sprowadzić na ziemię ekspresowo.

A czy jest wymagająca? I tak i nie. Wiadomo, że od nikogo nie będzie oczekiwała efektów nie wiadomo jakich po miesiącu terapii, ale też jeśli widzi, że pacjent po dłuższym czasie sam robi wszystko żeby się jeszcze bardziej pogrążyć, to może zakończyć współpracę. Musi widzieć chęć zmiany, bo jak widzi tylko opór bez realnej woli zmiany to nie będzie kontynuować terapii.

 

Z tym, że jeśli jesteś z Warszawy to oczekuj, że prędzej czy później będzie chciała się spotkać w gabinecie na żywo.

 

Okej, podeślij namiar na priv, z opisu mi pasuje.
Z Warszawy nie jestem, drugi koniec Polski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×