Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nerwica


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. 

Mam 17 lat chodzę do liceum zawsze interesowałem się lotnictwem oraz fotografia i historią. Od paru miesięcy borykam się z nerwicą. Miałem już lęk przed chorobą zaś przed schizofrenią zaś balem się ze coś sobie zrobię. Do rzeczy- ostatnio dowiedziałem się o dziwnej parafilii i strasznie boję się że ją mam. Zacząłem się bać dopiero gdy o niej przeczytałem- nigdy wcześniej nie miałem tego typu objawów ani totalnie nic z tych rzeczy. Pytanie brzmi czy możliwe jest aby dostać parafilie z dnia na dzień (w moim przypadku nawet x godziny na godzine)???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że jeżeli nigdy wcześniej  nie zauważałeś u siebie nic w kierunku parafilii, to raczej połączenie psychosomatyki i szalejących hormonów młodego organizmu płata Ci figle. Daj sobie trochę czasu i spróbuj się skupić na swoich zainteresowaniach- może jakiś projekt fotograficzny?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, NoxAtra napisał(a):

Myślę, że jeżeli nigdy wcześniej  nie zauważałeś u siebie nic w kierunku parafilii, to raczej połączenie psychosomatyki i szalejących hormonów młodego organizmu płata Ci figle. Daj sobie trochę czasu i spróbuj się skupić na swoich zainteresowaniach- może jakiś projekt fotograficzny?

 

Dziękuję za odpowiedź. Zdecydowanie nigdy wcześniej nic takiego nie miało miejsca. Wszystko zadziało się od kąd się naczytalem że takie coś istnieje. Ogranicza się to i tak tylko do myśli i fałszywych nerwicowych odczuć ale z racji tego że jestem dość podatny na to co zobaczę i ogólnie na stres to budzi to we mnie lęk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×