Skocz do zawartości
Nerwica.com

Brak emocji problemy z dziewczyna ciągła pętla myśli


Oski

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry odważyłem się tutaj napisać bo widzę ze ludzie maja podobne problemy ale chciałbym się upewnić co do moich odczuć mam taki problem ze nie widzę swojej jakiejkolwiek dobrej przyszlosci  leżę w wolnym czasie w łóżku bo mam niepokój który ciagle odczuwam mam 17 lat we wrześniu plus mam dziecko z dziewczyna tez 17 letnia mam natrętne myśli co do dziewczyny ze jest głupia ze nie widzę przyszłości razem q chciałbym z nią być bo mi bardzo pomogła byłem w uzależnieniu od metamfetaminy i alkoholu marihuana tez się przewijała ale nie byłem zwolennikiem palenia zioła bo miałem okropne lęki nerwice mam stwierdzona od psychiatry biorę leki elicea 10 mg jedna tabletka lubię bardzo robić muzykę ale ciagle myśli mnie rozpraszają nawet przy pisaniu tutaj nie umiem się dokonać skupić pierwsze lęki miałem jakieś prawie półtorej roku temu z dziewczyna jestem od 14 grudnia 2021 nie mieliśmy najlepszej relacji bo ja się zamykam w sobie ona nie rozumie mnie lecz chce pomoc nie mam jej za złe tego ze nie wie dokładnie dlaczego takie rzeczy odczuwam po prostu wiem ze staje sie toksyczny rodzine odrzucam bo mnie denerwuje wszystko totalnie wszystko ze coś spadnie itd każdego krytykuje oprócz ludzi których mało znam nie biorę już narkotyków ani alkoholu skończyłem z tym na zawsze jestem czysty od 2 miesięcy ze względu ze sie to wszystko sypało co budowałem dużo zrozumiałem byłem w psychiatryku za próbę samobójcza pod wpływem alkoholu chciałem skoczyć z sklepu ale już jestem w miarę ogarnięty i co do tych emocji ciagle patrzę na to co myśle jak jestem z dziewczyna myśle sobie Że do niej nic nie czuje ze to strata czasu ale chce z nią być i budować z nią normalna rodzine jestem uzależniony od masturbacji w taki sposób rozładowywuje stres nie raz namawiam dziewczynę na sex wiem ze to źle dlatego teraz sie ograniczam jestem może za młody żeby zrozumieć co sie ze mną dzieje dlatego szukam pomocy wszędzie dziennie czytam jakieś rzeczy na internecie związane z nerwica jestem w jakimś kołku dni są takie same patrzę na innych i widzę ze oni sie śmieją i bawią sie dobrze a ja przez te myśli dostaje jeszcze bardziej do głowy chciałbym żeby ktoś mi odpisał i chociaż podzielił sie odczuciami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×