Skocz do zawartości
Nerwica.com

Chciałbym zmienić swoje życie


Destoroyah

Rekomendowane odpowiedzi

@Destoroyahpo prostu jesteś samotny. Problem wielu dzisiaj, ogromnej wiekszoci! Zrobiłeś już dużo, poprawiają pewność siebie i samoocenę tym, że dla jednego sukcesem będzie stanowisko czy rodziną, a dla ciebie na ten moment sukces to już jest praca czy skończenie studiów. Małymi kroczkami, każdy ma inne cechy i sprzyjający los, więc porównywanie w tej samej skali nie ma sensu.

Natomiast wg mnie co musisz zrobić to PRZELAMYWAC się, dalej gadac do dziewczyn w autobusie, zbierać doświadczenie, nie szkodzi że ta czy tamta będzie zła i niemiła. No i przede wszystkim odważyć się odezwać do starych znajomych. Jechać do innego miasta jak zapraszają na weekend. Walczyć o utrzymywanie relacji jak lew, bo tego ci potrzeba do szczęścia i satysfakcji, a życie samo z czasem się ułoży. Walcz przecież młody jesteś jeszcze, będziesz się bawić i będziesz mieć rodzinę, tylko staraj się do skutku. Powodzenia:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Dalja napisał(a):

@Blokada

Takimi myślami negatywnymi że już niegdy nikogo nie poznasz, nikt cie nie zechce, tylko psujesz sobie samopoczucie. Wielu twierdzi że teoria że pozytywne myśli przyciągają pozytywne zdarzenia działa ma 100%. Czyli jak zmienisz nastawienie, będziesz wierzyc i czekać podjarana i wesoła że tuż tuż ktos się pojawi to właśnie takie myślenie powinno zafirmowac to wydarzenie w rzeczywistości. A pesymizm zabija tą szansę że ten trik zadziała! Proszę cię, poznawaj wielu i nie zrażaj się, dziś internet, aplikacje pozwala się umówić na randki w ciemno bez zachodu lub np pisać z kimś i poznać lepiej 

Dalja czegoś tu nie zrozumiałaś 🙂 ja nigdy i nigdzie nie napisałam, że już nie poznam sobie faceta🙂 wręcz przeciwnie, jestem pewna tego, że kiedyś, jak będę na to bardziej gotowa i okoliczności będą sprzyjające to miłość wynagrodzi mi wszystkie te lata spędzone w samotności 🙂

Ja mam dużo pozytywnosci w sobie, czasem myślę że za dużo, nie jestem negatywnie nastawiona do świata, nie wiem skąd u Ciebie takie zdanie na mój temat 🙂

Napisałam tylko, że dzieci mieć nie będę, i to tylko z racji swojego wieku, biorę pod uwagę ryzykownosc ciąży i konsekwencje w postaci różnych chorób. 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.04.2023 o 06:47, Destoroyah napisał(a):

Kocham moją rodzinę, ale chciałbym mieć tak, jak moi koledzy z innych miast - że po pracy spotykają się, idą, bawią się, robią coś ciekawego, a przede wszystkim mają kogoś. Są na tyle ogarnięci, że pozakładali rodziny, są superojcami i supermężami, robią wspaniałe, cudowne rzeczy. A ja incel i przegryw.

Biedactwo , nic tylko usiąść i płakać . Wymagania ogromne , ocena swojej osoby mizerna , nijak równości z tego uzyskać . Jak się czujesz blisko zera to wypadałoby zmniejszyć wymagania do swojego poziomu , jak masz wymagania wysokie to poczucie własnej wartości mogłoby im dorównać , tak czy inaczej , im mniejsza różnica tym mniej frustracji . Co sobie wymyślisz to Twoje . Ja w mojej rzeczywistości staram się wyeliminować krytykę . Dla mnie krytyka bierze się z porównywania do wzorców , tylko , że dla mnie wzorców nie ma , są tylko wyobrażenia 🙂 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×