Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nerwica a lot samolotem


Gagarina10!

Rekomendowane odpowiedzi

@Gagarina10!Dzień dobry, mam rozwiązanie dla Ciebie. Przed wejściem na pokład weź w płuca tyle tlenu ile zdołasz, a następnie, przez cały lot, oszczędnie nim zarządzaj. 🙂 

 

Mi w pewnym stopniu w stresowych sytuacjach pomaga kwestionowanie własnych myśli tj. wiem, że sposób w jaki ja postrzegam świat różni się od tego jaki on jest na prawdę. Tlenu na pewno Ci nie zabraknie, a jeśli tak, to sąsiad z siedzenia obok Ci go z przyjemnością pożyczy. 😛 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Gagarina10! nie ma na to reguły - jedni się boją, inni nie. Chyba trzeba się jakoś pozytywnie nastawić, a tlenu na pewno nie zabraknie. Osobiście lubię latać, nigdy nie czułem się zestresowany samym lotem, już bardziej, że coś się stanie z bagażem, jeśli będzie nadawany (np. będzie zgubiony albo zniszczony), a potem trzeba będzie coś załatwiać, na dodatek w innym kraju, w innym języku. Boję się przechodzić przez bramki kontrolne (kiedyś mi zawyła - okazało się, że buty coś tam miały metalowego). Sam lot przy fobii społecznej to już sama przyjemność. Biorę tylko cukierki miętowe, żeby uszu nie zatkało i słuchawki do uszu z muzyką

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×