Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nerwica natręctw, proszę o pomoc


misiek8562

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was serdecznie. Bardzo proszę o pomoc,średnio sobię już z tym radzę. Otóz borykam się z jakąś nerwicą, która polega na tym, że często jadąc samochodem (pracuję jako kierowca) sprawdzam czy nikogo nie potrąciłem, często muszę przejechać dwa razy tą samą trasę albo się wracać po parę kilometrów w celu sprawdzenia czy nikomu nie zrobiłem krzywdy. Często po skończonej trasie obchodzę auto parę razy czy nie mam żadnych śladów wypadku czy potrącenia.

Kolejnym problemem są kable przy moim komputerze, muszą być równo idealnie ułożone, a jeśli nie to mam lęk że dojdzie do zwarcia i spali się mieszkanie.

Nie mam pojęcia skąd to wynika, wcześniej miałem ataki natrętnych myśli o przeróżnym podłożu, ale po odstawieniu kofeiny nerwica myśli się w miarę unormowała,  lecz własnię  borykam się z problemami jak wyżej.

Bardzo proszę o pomoc, jest to uciążliwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nerwica natręctw. Chyba rok temu (albo jeszcze wcześniej) była tu na forum dziewczyna co miała podobnie z jazdą samochodem i sprawdzaniem czy nie doszło do wypadku. Że mogła kogoś potrącić i nieświadomie uciec z miejsca wypadku. Co ciekawe, również miała dodatkowe natręctwo związane z pożarem, jednak tutaj dot. tzw "petów" po papierosach.

Edytowane przez pacjent13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×