Skocz do zawartości
Nerwica.com

Cześć wszystkim


Shad

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

pomyślałam, że się przywitam, bo tak w sumie głupio mi trochę udzielać się na forum. Jestem małą zagubioną w życiu dziewoją, która, zgodnie ze słowami pani psycholog, chodzi po świecie z zaburzeniami lękowymi i skutkującym tym obniżonym nastrojem. Dodałabym od siebie, że mam fobię społeczną właściwie od dziecka, do czego przyczyniły się pewnie doświadczenia w wieku przedszkolnym (lub wcześniej, ja w każdym razie nie pamiętam) i trwały przez większość mojego życia. W obecnej chwili walczę z tym paskudztwem i nawet udało mi się samodzielnie nauczyć robić zakupy w przeklętych małych sklepach, wypoczywać wśród ludzi, dzwonić i załatwiać jakieś mniej lub bardziej skomplikowane sprawy oraz trochę podbudować. Robienie tego wszystkiego samotnie, bez żadnego wsparcia niestety skończyło się atakami, albo czymś, co można nazwać ich powrotem. Mam teraz nauczkę, ale za to uczę się prosić o pomoc. Moje lęki doprowadziły mnie w sumie do niezbyt ciekawych prób i myśli, więc w obecnej chwili jestem pod opieką psychiatry i od niedawna terapeuty. Tak, pisanie tego poprawiło mi z niewiadomych powodów humor. To jak wy się czujecie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×