Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nieudana wizyta u psychiatry- załamka


Pellleryna

Rekomendowane odpowiedzi

No i mam ten pieprzony okres. Od wczoraj się męczę, juz od tygodnia się męczyłam różnymi objawami. Podczas pierwszego i drugiego dnia okresu mam wszystkie objawy nerwicy i depresji razy dwa. Najbardziej nerwicy, silna niestabilność i zawroty głowy, lęk, nadwrażliwość na wszystko, hałas, światło i wodę gdy jest zbyt zimna lub gorąca. Nie mam sił więc leżę w łóżku, oczywiście przeciwbólowe zażyte. Wiecie, że mam taką nadwrażliwość, że nawet szybkie sceny w filmie, jakieś migawki wywołują we mnie lęk, ból oczu, zawroty głowy. Ostatnio jechałam jako pasażer wieczorem i dostałam silnego ataku paniki i lęku właśnie od mijanych samochodów nocą, te światła plus trzęsienie samochodu to była masakra. Nie mogłam ogarnąć tych świateł ciagle bijacych po oczach. Mam tyle somatow, że w sumie nie wiem czy może jednak mi coś jeszcze dolega oprocz nerwicy i depresji. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, MarekWawka01 napisał:

Nie wiem, jaka jest przyczyna takich zaburzeń, też mnie to zastanawiało. Chyba nie wiadomo do końca wciąż jak to leczyć. Dlatego ZA to nie choroba, a jedno z CZR.

Moje słowa nie dotyczą zespołu Aspergera ale zdarzeń towarzyszących mu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×