Skocz do zawartości
Nerwica.com

Drżenie przy Anafranilu i Ketrelu


eleniq

Rekomendowane odpowiedzi

Hey 🙂 mam taki problem otóż biorę 225mg Anafranilu i 200mg Ketrelu na noc i fajnie mi się śpi na tym itp ale w dzień drżą mi ręce, sztywnieje mi kark czasem aż boli, no i przy pisaniu jakby ciężko mi pisać bo sztywnieje mi ręka, nasiliło się to przy zwiększeniu Anafranilu ze 150mg do 225mg ale myślę, żeby może jednak nie zmieniać tego Anafranilu bo na nim się fajnie śpi.

 

Może to drżenie rąk to jest u mnie coś z układem dopaminergicznym??? Tak się zaczynam zastanawiać, bo te drżenia też ostatnio troszkę się nasilają, drży mi prawie całe ciało nieraz, albo żuchwa przy gadaniu, też szczególnie przy pisaniu sztywnieje mi ręka i kark czasem bo ja teraz się uczę, chodzę do szkoły policealnej.

 

Myślałem o amisulprydzie albo arypiprazolu. Te dwa leki podobno stabilizują układ dopaminergiczny... jak myślicie były by dobre? Jakie jeszcze rozwiązanie ktoś widzi? Ktoś ma podobnie? Do lekarza idę 28 grudnia i będę z nim o tym gadał...Wiem, że od dobierania leków jest lekarz ale proszę tylko o wstępną poradę jak coś 🙂 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×