Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wszystko OK a jednak ...


Ashketner12

Rekomendowane odpowiedzi

Czytam posty na forum i przyznaje że dużo osób tutaj ma podłoże by mieć depresje i złe samopoczucie. Problemy w rodzinie, toksyczny partner, albo inne. Nigdy nie miałem takich problemów, moja matka miała toksycznego ojca(mojego dziadka) wiec robiła wszystko odwrotnie by mi i rodzeństwu było dobrze wiec jej nie mogę winić za to. Ojciec zmarł dość wcześnie i już mniej go pamietam z każdym dniem. Mimo ze wszystko było ok zawsze byłem jakieś obcy wobec wszystkiego a przez ostatni rok to już w ogóle urwałem wszystkie mozliwe kontakty ze znajomymi i częściowo z rodziną i ogarniam wychodzenie z domu do robienia zakupów ostatnio. Dodatkowo nie mieszkam w Polsce wiec w ogóle jestem odizolowany od świata. Chciałbym jakoś walczyć ale boje się psychologów i psychiatrów jak ognia zwłaszcza tutaj w UK gdzie musiałbym swoje problemy wyżalać jednak obcemu człowiekowi.

 

troche chaotycznie ale może jednak ktoś odpowie 

 

milego dnia 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj może o "braku ojca".nie piszesz ile lat miałeś jak umarł co ojciec,ale takie sytuacje wplywaja negatywnie na dzieci.nawet jeśli twoja mama robila wszystko by tobie i rodzeństwu żyło się dobrze to śmierć taty może mieć wpływ na to co teraz się dzieje.czasem pewne emocje działają z opoznieniem bo są tłumione.do pewnego momentu uważałam że mam super mamę a po pewnych sytuacjach zrozumilam, że to tak kolorowo nie wyglada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×