Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nerwica natręctw? Błędne koło


ema144

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, 

Od kilku lat zmagam się z nerwicą. Objawia się to u mnie dużym stresem na różne bodźce, czasem bardzo infantylne. Potrafię się stresować brzydką pogoda bo wprowadza mnie to w dziwny niepokój, kojarzący się z morderstwami. Te myśli nie mogą wyjść z mi z głowy, a do tego zawsze kiedy się stresuje jest mi okropnie niedobrze, że nie mogę jeść. A jak nie mogę jeść to znowu mi niedobrze i koło się zamyka. Potrafi to trwać nawet kilka dni, tak, że jestem bardzo osłabiona. Dochodzi nawet do tego, że stresuje się samą myślą o jedzeniu, bo nienawidzę stanu kiedy mnie mdli.Potrafi to trwać nawet kilka dni, tak, że jestem bardzo osłabiona. Chodziłam na terapię przez rok i było dłuższy czas dobrze, ale niedawno znowu mam epizody,  że zaczynam bać się śmierci czy, że stracę kontrolę nad sobą. Czy jest tu ktoś z podobnymi problemami? Już mam czasem dość uczucia ciągłego niepokoju i ścisku żołądka. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość BiologicznaCórkaDziewicy
W dniu 1.06.2020 o 16:31, ema144 napisał:

 Czy jest tu ktoś z podobnymi problemami?

Hej. Większość ludzi z OCD (zaburzenia obsesyjno-kompulsywne) i zaburzeniami lękowymi ma podobne objawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×