Skocz do zawartości
Nerwica.com

Antytalent społeczny


smu

Rekomendowane odpowiedzi

Rozumiem Twój problem, bo jest to również poniekąd problem mój. Miałem jednak to szczęście, że trafiłem na osoby (także i na tym forum), które są na tyle wykolejone, że mogę z nimi stworzyć więź i porozmawiać, rozumiejąc się nawzajem.

Jeżeli operujesz "na innych falach" niż inni ludzie, to pewnie olejek CBD nic nie pomoże. Chyba że chodzi Ci o jakieś schematy unikania, nieumiejętność przywiązania się do innych, uciekanie od relacji, albo cokolwiek tam... też nie wiem, czy CBD na to pomoże. Zażywasz/zażywałaś jakieś leki?

 

W dniu 22.06.2020 o 14:54, smu napisał:

Mało kto ma nieustanną zajawkę na tematy naukowe. Tacy ludzie z kolei mnie unikają bo jestem dla nich na zbyt niskim poziomie. 

Czy na pewno to oni Ciebie unikają? Powiem Ci, że jestem "dzieckiem Wikipedii", które w przeszłości absorbowało czytanie źródeł popularno-/twardonaukowych. Przestałem jednak rozmawiać z ludźmi na "poważne" tematy w obawie przed "porażką" w dyskusji, przed tym, że wyjdę na ignoranta lub kogoś o niskim potencjale intelektualnym. Może podobny problem istnieje także u Ciebie?

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość BiologicznaCórkaDziewicy
W dniu 22.06.2020 o 19:00, smu napisał:

Bo wychodzę na idiotę i się denerwuje.

Wzięłam hydroksyzyne to może mi pomoże.

Nie mam ostatnio nastroju na rozwiązywanie czegokolwiek.

Nie widzę sensu.

W dniu 22.06.2020 o 18:12, smu napisał:

Ja jestem sama memem i żartem.

 

Żalisz się i przypisujesz sobie poniżające określenia, po chwili żartujesz z tego. Można się pogubić.... Nie wiem jak się zachowujesz wśród ludzi, ale ludzie raczej unikają chwiejnych osobników. Co nie jest dobre, bo właśnie dlatego ludzie z problemami mają trudności w relacjach z innymi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×