Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

smu

Użytkownik
 • Zawartość

  25
 • Rejestracja

 1. smu

  Antytalent społeczny

  Bo wychodzę na idiotę i się denerwuje. Wzięłam hydroksyzyne to może mi pomoże. Nie mam ostatnio nastroju na rozwiązywanie czegokolwiek. Nie widzę sensu.
 2. smu

  Antytalent społeczny

  Jak Platon uznać że równość jest czymś co nam było znane ale zapomniane i trzeba odkryć. "Równe" w innej rzeczywistości. Rzeczywistości głęboko w sobie w tej w której się z nikim nie gada. No ćwiczę zdolności. Pracuję. Jakoś ruszyło do przodu. Ale mimo to jestem w czarnej dupie i nie wiem jak długo jeszcze to wytrzymam. Niedługo zawisne na włosku który pęknie pod moim otłuszczeniem. Otwarcie się z bolączkami na ludzi wprawiło by ich w co najmniej w konsternację i odstraszyło ode mnie. To jest pewne jak słońce. Teorie psychologiczne jak nazwa wskazuje to teorie. I najlepiej je traktować jako jakąś przybliżony opis rzeczywistości. Jeśli chodzi o zastosowanie i skuteczność to graniczy z szamanizmem. Być może poznawczo-behawioralna znalazła najwięcej potwierdzenia w badaniach. Ale wszystkie te śmieszne rzeczy które uczą na studiach psychologicznych a później człowiek czyta badania i się za głowę łapie jakim cudem takie archaizmy nadal uczy się na uczelniach. Ja jestem sama memem i żartem.
 3. smu

  Wybory

  A ja jestem za jedynym nieomylnym władcą... Ale nie będę na niego głosować. Bo wszystko jedno. Jeden pies. Ludzie i tak zawsze będą niezadowoleni.
 4. Jestem tak wściekła. Zostały mi dwie tabletki signopamu. A nie mogę ich brać bo się uzależnię. Więc mogę na nie patrzeć. Mam też hydroksyzynę. Ale pełny brzuch po obiedzie. Może powinnam mieć pod ręką butelkę wina i napić się i może bym zmieniła się cieknącą galarete. Emocje nie ustępują. Może to jak trucizna. Yezu nie nadaje się do tego życia. Po co ja jeszcze żyje. Człowiek w pewnym momencie powinien umieć powiedzieć dość. Trzasnąć drzwiami i nie wracać do życia.
 5. Miałam taką diagnozę. Milion lat temu w czasach kiedy marnowało się młodość plącząc się po lekarzach i psychologach niedouczonych i nie mających pojęcia jak bardzo psychologia jest mitem.
 6. O to ja, mózg orzeszka i jeszcze żyje nie wiadomo po co.
 7. smu

  Antytalent społeczny

  Owszem na jednym z poziomów może i tak równość istnieje bo zapewnia to konstytucja. Doszłyśmy do konsesusu. Wyszło na twoje. Zostałam uleczona. Dziękuję.
 8. smu

  Antytalent społeczny

  Życie pokazuje kto jest wart świeczki.
 9. smu

  Antytalent społeczny

  Mówienie o tym że ludzie są równi to truizm. I owszem przyznać muszę, że obstawanie przy pewnych znaczeniach ideałów to iluzja niewyćwiczonego mozgu. Dziś czytałam że pojęcia abstrakcyjne w tym "równość, sprawiedliwość" nie tylko ich znaczenie jest mocno zależne od kontekstu, nie ma jednej definicj ale to można nawet uzasadnić w badaniach fMri jak bardzo multimodwlny i poplątany jest mechanizm. Inaczej sprawa się ma z normalnymi słowami jak "krzesło". Z stąd odwoływanie się do ideałów w ramach szukania rozwiązania na bóle dnia codziennego to jak walenie głową w ścianę. Nikt nie jest równy. Łatwo to zauważyć pracując dla korpo jako człowiek od śmieci.
 10. smu

  Antytalent społeczny

  Terepeutka nie zniżyła się do poziomu by mi podać diagnozę. Mkbewe Ja nie uważam Ciebie za nędznika. Nigdzie tak nie napisałam. Jedynie podaje powód jeden z licznych dlaczego nie mam znajomych.
 11. smu

  Antytalent społeczny

  No też uwielbiam nowinki ale nie mam z kim o nich gadać. Gadam w pracy ale trochę jak do ściany. Bardziej w ramach żartu bo ich to nie interesuje. Na tą sesje mam wszystko zaliczone o strasznie brakuje mi celu na te wakacje. Nie widzę sensu kończyć te studia.
 12. smu

  Antytalent społeczny

  Bo jestem za głupia społecznie ?zmęczona ludźmi, bo jak mi się ktoś podoba to okazuje się że to za wysokie progi dla takiego nędznika jak Ja.
 13. smu

  Antytalent społeczny

  Ludzie z pracy mnie strasznie nudzą. Nie nadaje się do gadania z nimi. Mało kto ma nieustanną zajawkę na tematy naukowe. Tacy ludzie z kolei mnie unikają bo jestem dla nich na zbyt niskim poziomie.
 14. smu

  Antytalent społeczny

  Bo nie mam znajomych. A starość nie radość, a mięsień mózgowy nieużywany zanika. Smu
×