Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Pawel.770

Bezsennosc po odstawieniu rispoleptu.

Rekomendowane odpowiedzi

Jakis miesiac temu zredukowalem z lekarzem rodzinnym dawke rispoleptu z 2 mg do 1 mg i teraz prawie cale noce nie spie. Dodam ze kilka dni temu zaczolem brac 1.5 mg rispoleptu i 50 mg kwetiapiny po 3 dniach odstawilem kwetiapine, 2 dni przerwy i wczoraj wzialem znowu 50 mg kwetiapiny, dzis cala noc nie spalem juz chyba trzeci raz od tamtego okresu. Czy mozliwe ze nawabilem sie jakiejs powaznej bezsennosci bo od ok miesiaca jak zredukowalem rispolept to zasypiam tak przed 04.00?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wróć do kwetiapiny i podyskutuj z lekarzem o odstawieniu olanzapiny. Poproś do tego o coś na depresje, np. Setaloft.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×