Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
nowy123

Koszmary senne przy stosowaniu leku

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witam,stosuję pramatis już od kilku miesięcy i moim problemem są koszmary senne które zdarzają się praktycznie co noc,moje pytanie brzmi czy lek jest za to odpowiedzialny? rozumiem że on ma skutki uboczne ale chyba te skutki uboczne ustępują w końcu.

Edytowane przez nowy123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że warto skonsultować to z lekarzem. Jeśli ten nie chce zmienić Ci leku, to zmień lekarza i powiedz nowemu o problemie. Tylko na własną rękę leku nie odstawiaj!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×