Skocz do zawartości
Nerwica.com

Fobia społeczna - odpowiedzi ustne z angielskiego


ner3252351

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzę do 3 klasy matematycznej w liceum. W 1. klasie miałem stwierdzoną fobię społeczną przez psychiatrę. Przechodząc do liceum chciałem też być na edukacji domowej (nauka samemu w domu, a przyjeżdżanie do szkoły przyjaznej ED na zdawanie egzaminów), jednak mama się nie zgodziła. Tydzień temu byłem u psychoterapeuty, z problemem jaki wywołuje u mnie szkoła - stres, i znowu myślałem o ED, ale jednak muszę się przemęczyć ten ostatni rok. Z W-Fu mam zwolnienie. Ale chciałem zapytać, czy można coś zrobić z angielskim.

Chodzi mi konkretnie o odpowiedzi ustne z tego przedmiotu, nie potrafię odpowiadać przy klasie (jak były jakieś odpowiedzi do tej pory to zdawałem po lekcji, ale było to max 4 razy). Dodatkowo jestem w angielskim bardzo słaby, mimo 2 lat korepetycji, a teraz zacząłem naukę do matury w szkole językowej (indywidualne zajęcia). Właściwie reading idzie mi dobrze, a właśnie z mówienia i słuchania jestem kiepski. A w mojej szkole oprócz angielskiego jest przedmiot obowiązkowy, uzupełniający o nazwie konwersacje z języka angielskiego. Dzisiaj miałem już 2 lekcje i ciągle jestem zestresowany, że nauczyciel wybierze mnie. 

Co mogę zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×