Skocz do zawartości
Nerwica.com

PTSD- hipnoza


Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, że w Polsce jest kiepsko z osobami naprawdę dobrze wykwalifikowanymi, jeśli chodzi o hipnozę.

 

Mnie pomógł londyński terapeuta przy xxxxxxx

Chętnie odpowiem na pytania, jeśli sie pojawią

 

A tutaj dzielę się swoją historią:  xxxxxxx

 

Na tym Forum nie propagujemy i nie reklamujemy, jest od tego wątek "oferty" i tylko tam można! Co do pomocy, hmmm... wyleczyłaś się z nerwicy i polecasz hipnozę, przemilczę! co do autoreklamy swojego kanału? ...nie!

Edytowane przez exodus!
edycja i usunięto link

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Exodus dlaczego przemilczysz? Masz zle zdanie o hiponozie. Pytam bo wlasnie znalazlam jednego z doktoratem i z braku lepszych opcji i tego chce sprobowac i jakos sie ratowac. Ale za malo jeszcze sie dowiedzialam na temat hipnozy a bardzo drogie sesje. Pierwsza 125euro reszta po 75 wiec jak mozesz napisz co myslisz o hipnozie. Dodam, ze ten terapeuta ma w ofercie terapie ma nerwice i inne rzeczy ale na depresje nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, exodus! napisał:

owszem! miałem kilka sesji, nie odniosło to na mnie żadnego skutku, hipnoza nie ma żadnego podłoża naukowego, czyste banialuki i brak jakiejkolwiek skuteczności. Czy odradzam? oczywiście, że nie, to twoje pieniądze i zrobisz z nimi co tylko chcesz, równie dobrze możesz je wyrzucić, chociaż nie, bo zapłacisz za nowe doświadczenie, które uzupełni twoje życie o jakże niewybredny "scenariusz" leczenia, więc jakiś zysk jest. Nie ma żadnych danych odnośnie skuteczności tej "metody" tak samo jak wypowiada się:

i usilnie broni tej metody, to jak został wyleczony, to co robi dalej na forum dla zaburzonych, zamiast żyć normalnym życiem? :bezradny: no mniejsza.

Juz sie wszytkiego dowiedzialam. Masakra jakas. O malo nie wpadlam w rece Mastera i Doktora hipnozy. Zajrzyj na temat jaki zalozylam Hipnoza. Tam wymienilam mniej wiecej jakie przekrety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×