Skocz do zawartości
Nerwica.com

Poziom dziennikarstwa, młode pokolenie


Liber8

Rekomendowane odpowiedzi

Akcja od 0:33. Ale nie ma na co patrzeć. Owszem są ładni i młodzi, ale to jedyne co sobą reprezentują. Jak dorosną i będą pracować w swoim zawodzie to widzę to w czarnych barwach.

Gościu w czapce nie rozróżnia nazw państw od kontynentów. Dziewczyna od Korei i chłopak od Anglii prawdopodobnie nie widzieli mapy świata na oczy. To ma być młode pokolenie dziennikarzy? No jprd, zrozumiałbym jak by byli piekarzami, mechanikami, kimkolwiek, ale dziennikarz musi trochę o świecie wiedzieć. To jest wiedza z klasy podstawowej, a raczej brak wiedzy w ich wykonaniu. 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Liber8 napisał:

Akcja od 0:33. Ale nie ma na co patrzeć. Owszem są ładni i młodzi, ale to jedyne co sobą reprezentują. Jak dorosną i będą pracować w swoim zawodzie to widzę to w czarnych barwach.

Gościu w czapce nie rozróżnia nazw państw od kontynentów. Dziewczyna od Korei i chłopak od Anglii prawdopodobnie nie widzieli mapy świata na oczy. To ma być młode pokolenie dziennikarzy? No jprd, zrozumiałbym jak by byli piekarzami, mechanikami, kimkolwiek, ale dziennikarz musi trochę o świecie wiedzieć. To jest wiedza z klasy podstawowej, a raczej brak wiedzy w ich wykonaniu. 

 

 

Wcale mnie to nie zdziwiło po popisach młodzieży w "matura to bzdura". Niedawno zrobiono wywiady ze studentami  przed chlubą polskiej edukacji Uniwersytetem Warszawskim i lepiej nie było, województwa kujawsko- pomorskiego szukano na południu Polski, Lubuskiego to nikt nie potrafił wskazać a większość z Lublinem myliła, no i sąsiadów Polski też nie znano. 

Ja np w przedmiotach ścisłych też noga jestem i byłem, pewnie bym nie potrafił zadań z 5 klasy rozwiązać ale chyba nie jest to tak kompromitujące jak popisy niektórych choćby tych z familiady, tym bardziej że oni są świeżo po szkole.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Liber8 napisał:

Akcja od 0:33. Ale nie ma na co patrzeć. Owszem są ładni i młodzi, ale to jedyne co sobą reprezentują. Jak dorosną i będą pracować w swoim zawodzie to widzę to w czarnych barwach.

Myślę że w TVN i wyborczej się miejsce znajdzie o ile będą wyznawali odpowiednie ideolo. 

31 minut temu, Liber8 napisał:

Gościu w czapce nie rozróżnia nazw państw od kontynentów. Dziewczyna od Korei i chłopak od Anglii prawdopodobnie nie widzieli mapy świata na oczy.

Co do Anglii to połowa Polaków uważa że jest to państwo, trochę w tym wina futbolu bo tam gra reprezentacja Anglii a nie W. Brytanii ale studenci  kierunków humanistycznych powinni jednak wiedzieć że to tylko część W. Brytanii no i że w skali świata to jednak mała wyspa. W sumie i tak podobno wiedza geograficzna Polaków stoi na wysokim poziomie w porównaniu do tej np w Stanach czy W. Brytanii gdzie wiele osób nie miała takiego przedmiotu w szkole, W UK to dopiero po najeździe Polaków na wyspy po wejściu do UE cześć osób dowiedziało się o istnieniu Polski bo wcześniej myśleli że to to samo co Holland.    

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×