Skocz do zawartości
Nerwica.com

OT


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

25 minut temu, exodus! napisał:

zacznijmy od tego, że żaden psychiatra nie powie ci takich rzeczy

Wyobraź sobie, że się mylisz. Mój psychiatra jak najbardziej konsultowal ze mną kwestie alkoholu na różnych lekach, psychiatra opki nie powiedział też że moze się schlac, tylko że może się napić alkoholu 

 

28 minut temu, exodus! napisał:

nie wiem czy nie uszkodziłaś sobie mózgu

I to mówi mod? Oczywiście, że nie uszkodziła sobie mózgu, nie "raczej", na million procent, w jaki niby sposób miałbyby być inaczej? 

@Gabbanamasz zwyczajny atak paniki, którego powodem było wczorajsze pijaństwo. Nic Ci nie będzie, nie odstawiaj leczenia pod żadnym pozorem, uzupełnij elektrolity i wyluzuj, niedługo będziesz jak nowa 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ty znowu masz power tripa i problemy z kontrolowanie agresji i swojego autorytaryzmu? Ponieważ masz moda, uważasz że jesteś nieomylny i dyskusja z tobą jest zabroniona? Co na to reszta administracji? 

@Lilithczy to jest zachowanie jakie pochwalasz? 

Jakich diagnoz? Opka pyta czy połączenie alkoholu z ssri nie może "uszkodzić mózg", odpowiedź brzmi : nie może 

Nie w takiej sytuacji jaka zaszła 

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, exodus! napisał:

brałeś to kiedykolwiek pod uwagę, że twoje wywody są pełne bzdur?

Brałeś kiedyś pod uwagę argumentację na poziomie merytorycznym, nie krzyku i zastraszania? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje ego nie jest częścią regulaminu, nie lubisz mnie, a ja ciebie z pełną wzajemnością. Co nie oznacza że masz immunitet na wygłaszanie opinii z którą każdy ma się zgadzać 

Czekam na punky regulaminu, które łamie

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, exodus! napisał:

nie potrafisz się stosować do rad których sam udzielasz!

Wszystko co mówię potrafię uzasadnić, a Ty się przekrykujesz jak w piaskownicy 

Napisałeś że żaden psychiatra czegoś takiego nie powie, to Ci odpowiedziałem że mój na ten temat ze mną rozmawiał. Czego nie rozumiesz? Do tego rzucasz te same ostrzenie do opki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz, exodus! napisał:

Użytkownik może zostać usunięty z Forum, jeśli jawnie nie łamie powyższych punktów Regulaminu; w przypadku, gdy treści, które zamieszcza stanowią prowokację do kłótni, są przyczynąpermanentnych "słownych przepychanek". Użytkownik może zostać usunięty z Forum również wtedy, gdy w dużej części treści odbiegają od głównych tematów wątków (określane jako "nie na temat", "off - topowe") oraz jeśli nie stosuje się do poleceń Ekipy.

Powinieneś więc sam sie usunąć po popisie w tym wątku 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, exodus! napisał:

ależ nie, twoje zdanie jest najważniejsze i musi być ostatnie, nie zgadzasz się z innymi użytkownikami i ich zdaniem, bo uważasz, że nie mają racji, a jedyną rację masz tylko ty!

Zgadzam się z wieloma użytkownikami, z niektórymi nie ale potrafię w tym zachować poziom w porównaniu do ciebie 

 

2 minuty temu, exodus! napisał:

no widzisz, będę miał nieodpartą przyjemność wyrzucenia cię stąd bezpowrotnie, co powinienem zrobić to już dawno temu! :D masz coś jeszcze do dodania na koniec?

Chce usłyszeć zdanie administratora przed tym jak pokażesz swoją władze w wirtualnym świecie 😊

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daruj sobie psychoanalize, kipi z ciebie pogarda i agresja, kiepskie to cechy jak na moda grupy chorych ludzi. 

Bez względu na to co uważasz będę rozmawiał z @Lilithna temat Twojego tutaj zachowania 

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×