Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dubel


rodzynka94

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. 

Pisze tutaj bo juz nie wiem gdzie, wszedzie czuje sie oceniana przez swoj problem. O co chodzi? Mam 24 lata i przejawiam sklonnosci sadystyczne. Jestem kobieta. Nie jest to post dla atencji, ze niby jestem taka zla, creepy i, edgy. Ja mam problem i widze to po latach. Uwielbiam przemoc i agresje. Zawsze tak bylo. W dziecinstwie sama bylam ofiara przemocy, poniewierano mna w domu i poza nim dzien w dzien przez caly okres szkolny lacznie z liceum. Mialam zaburzenia traumatyczne, wiem ze mialam bo omawialam to wielokrotnie na terapii. Byl to okres studiow. Bralam tez leki ssri, hydroksyzyne i karbamazepine. Na terapie dlugo nie chodzilam bo musialam zmienic moejscd zamieszkania ale leki "wyleczyly mnie z traumy". Juz nie mam takiej paranoi na punkcie ludzi i nie odczuwam wiecznej wscieklosci. Niestety w okresie szkolnym musialam sie bronic bo by bardziej mna pomiatali. Bilam sie stale i zastraszalan ludzi, atakowalam prz uzyciu noza. Z tamtego okresu mam za soba przestepstwa, kradziezeze, bojki, przemoc wobec ludzi i zwierrzat i podpalenia. Teraz juz takich rzeczy nie robie,zyje normalnie, man chlopaka, pracuje. Problem w tym, ze za tamtych czasow jak bylam zmuszona do agresji tak z czasem ja polubilam. Lubie krzywdzic i chociaz tego nie robie to kiedy zdaza mi sie sytuacja, ze musze (takie dzialania, ktore mieszcza sie w granicy prawa) to jest to dla mnie bardzo przyjemne. Najgorsze, zeze nudzi mnie moje zycie, brakuje mi bojek i strasznie drazni mnie wspolczesna poprawnosc polityczna, gdie.nawet skrytykowac nikogo, nie mozesz bo cie o znieslawienie poda do sadu. Nie chce wrocic na tamta droge bo czeka mnie areszt chcialbym isc na terapie ale sie boje. Tacy ludzie jak ja sa skresleni, czuje sie jak ludzki odpad i mam wrazenie, ze terapeuta bedzie wrogo do mnie nastawiony jak spoleczenstwo, bo nikt nie lubi takich osob jak ja. Wlasciwie kazdy gardzi nie starajac sie nawet zrozumiec. Zwykli ludzie to pol biedy ale jak znalezc specjaliste, ktory nie oceni i pomoze? Moze ktos tutaj zna takiego? Jestem z Poznania jak cos. Naprawde czuje, ze tego potrzebuje, mam kompleksy i czuje sie.paskudnym, zlym czlowiekiem , babochlopem, chocaz nie krzywdze nikogo to jednak mam to uczuce, ze jeetem zla przez samo to, ze lubie agresje..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×