Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czas rozpocząć... exodus?


sereneyed

Rekomendowane odpowiedzi

Zacznę od tego że forum śledzę jakoś od 2013 roku (zarejestrowany od 2014), jestem raczej typem "niedzielnego" użytkownika, który nie przesiaduje tutaj każdego dnia i więcej czytam i konwersuję w PW niż postuję, mimo wszystko od jakiegoś mam wrażenie że sprawy na forum zaczynają iść w złym kierunku. Pominę tutaj drobne problemy techniczne z samym forum itp sprawy, bo szczerze szkoda mi mojego czasu na rozpisywanie się w tej sprawie.

Natomiast kwestią która rzuciła mi się w oczy w ciągu ostatnich tygodni i którą chciałbym poruszyć jest podejście moderacji do użytkowników forum, a w szczególności jednej osoby.
Oczywiście mowa tutaj o użytkowniku o nicku "exodus!" aka "distorted_level68", który ewidentnie z roli moderatora urządził sobie prywatny folwark na forum, używając swoich uprawnień do usuwania postów (i innych użytkowników) nie zgodnych z jego zdaniem, zastrasza przy tym w postach (najlepsze że robił to zanim w ogóle został mod'em, hint?) jak i wiadomościach PW (doszły do mnie screeny) innych użytkowników forum, zarówno tych nowych jak i stałych bywalców którzy przez lata nie stwarzali problemów (bynajmniej nic mi o tym nie wiadomo).

Ja rozumiem że "exodus", heheszki i te sprawy, ale opanujcie chłopaka, chyba że faktycznie chcecie/planujecie zrobić "exodus" użytkowników na tym forum i skończyć ze skromnym kółkiem wzajemnej adoracji, a z tego co wiem, nie to było z założenia celem tego miejsca.

Potraktujcie to jako (chyba kolejną już) opinie użytkownika tego forum na ten temat, co z tym zrobicie to już wasza sprawa.

PS. Taka propozycja z mojej strony, by każda decyzja moderatora/admina była podparta podpunktem z regulaminu forum (punkt regulaminu powinien być podany w poście moderatora), a wiadomości (o ile zgodne z polskim prawem) nigdy nie powinny być kasowane, a po prostu przenoszone do kosza gdzie ich miejsce.

PS2. wybierajcie proszę na modów jak najmniej zaburzone osoby :P

Powodzenia :classic_wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×