Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
jakub358

Najstraszniejsze myśli z wszystkich czarnych

Rekomendowane odpowiedzi

Najstraszniejsze myśli z wszystkich czarnych;

pisane przeze mnie,
w dniu tym.
Treść skrajna, dla osób pełnoletnich, o mocnych nerwach.
PROSZĘ NIE CZYTAĆ DALEJ, JEŚLI NIE SPEŁNIASZ POWYŻSZYCH WARUNKÓW
Mam wielką nadzieję, że treść ta nie narusza regulaminu serwisu. Jeśli tak - proszę o natychmiastowe usunięcie tego wątku.
Jest to ciemna część mojej psychiki, czyli najobrzydliwsze i najstraszniejsze obrazy jakie nazbierałem do tego punktu mojego życia. Pochodzą z własnych przeżyć, obserwacji świata, chatów społecznościowych, filmów, pornografii, zasłyszanych treści, czytanych książek, własnych lęków, grzechów w ujęciu katolicyzmu, wizji piekła w ujęciu katolicyzmu itd.
Muszę dać temu upust. Przepraszam. Proszę o kontakt osobę która jest w stanie to udźwignąć i mogłaby ze mną porozmawiać.  

Obrzydlistwa tego świata. Upodlenia fizyczne i psychiczne. Zezwierzęcenie ludzi. Penis przygniatany glanem na ziemi. Deformacje ciała i barbarzyński seks. Wypadający odbyt do którego szczają moczem. Pobicie wśród wulgaryzmów. Metalowe przyrządy do tortur. Jedzenie z ziemi jak pies pulpy z kawałkami szkła, które ranią język i podniebienie do krwi. Przypalanie ogniem. Picie z kałuży na wysypisku śmieci pełnej wijących się larw - najpierw z rąk, a potem ssając prosto z powierzchni jak pies. Wymiociny. Karykaturalne ciała z obozów koncentrayjnych. Śmierć głodowa. Zaduszenie. Piach i muchy przyklejające się do otwartych ran na twarzy po kaźni. Plwociny i szyderstwa. Rzeźnik ludzi w ołowiowym płaszczu. Otwarte jajogłowie. Seks analny wśród gnijących ciał. Wyrywanie paznokci obcęgami. Lepiszcza parówczane i dyszla spustowa w ujęciu seksu homoseksualnego. Wstyd. Kłamstwa. Bezkresne cierpienie zatopione w oceanie krwi. Strach. Wyciąganie sznura z wnętrza gardła wśród odruchów wymiotnych. Wijące się larwy i stonogi. Jedzenie własnych odchodów. Utrata wzroku. Wydłubanie oczu. Zbeszczeszczenie ciała po śmierci. Profanacja. Krwawe ofiary. Gwałt. Zainfekowanie krwi śmiertelną chorobą. Znęcanie się psychiczne. Kazirodztwo. Orgia. Pedofilia. Uwięzienie na lata w pokoju. Samotność i rozpacz. Molestowanie seksualne. Wykluczenie i ostracyzm. Alkoholizm. Zabicie aborcyjne dziecka. Leki poronne. Ucięcie penisa. Tranwestytyzm, spedalenie. Wypicie żrącego środka, Cifu. Automasturbacja z połknięciem wytrysku. Potworna samotność. Utrata wzroku. Cięcie się, samookaleczanie. Guz rakowy i niepełnosprawność. Zeszmacenie. Prostytucja. Grzebanie w brudnej waginie. Resekcja kawałka odbytu z zakarzeniem, wycięcie. Pożółkły brud i fetor. Pasożyty w organizmie, tasiemiec i robaki: w uchu, w oku i na głowie. Plucie larwami z krwią. Schizofrenia i śmierć bliskich. Zapięcie w pasy w psychiatryku. Sikanie pod siebie i mocz na podłodze. Starość i robienie pod siebie. Czyszczenie ciała z odchodów. Wyrywanie ścięgien. Tortury. Rozciąganie, rozgniatanie i miażdżenie. Granie na instrumentach dętych odbytem. Utrata głosu. Spalenie na stosie. Mrok. Śmierć. Upodlenie. Zagłada. Wieczna rozpacz i potępienie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Utrata wzroku - wystąpiła dwa razy.

Jakby wszystko uporządkować od najgorszego, to według mnie lista wygląda tak:

1. Potworna samotność

Drugie i kolejne miejsca to reszta tego wszystkiego. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×