Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy to jest jakieś zaburzenie?


laraa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam 25 lat prace, związek i ogólnie powinno być wszystko ok. Natomiast zauważyłam u siebie dziwne zachowania. Np często muszę się porównywać do jakiegoś bohatera czy to z filmu/książki bo inaczej jest mi ciężko czsami funkcjonować, to mi dodaje sił do działania i inspiracji, często mam tak ze czuje niepokój ale jest to uzasadniony poniekąd ponieważ mam kredyty i to mnie cały czas meczy, ale najbadziej mnie niepokoi to ze moje poczucie właśnie wartości i pewność siebie  jest chwiejne, zastanawia mnie to do porównania i się do tych superbohaterów, oprócz tego mam obsesje na punkcie zdobywania wiedzy i informacji, inteligencji. Nie twierdze ze to mi przeszkadza, po prostu mnie zastanawia. Poza tym nie mam empatii za dużej, czasami wybucham i wsystsko pojmuje rozumem a nie uczuciami i mam lekkomyślne podejście do życia. Ktoś wie czy takie cechy mogą świadczyć o jakichś nieprawidłowościach? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.10.2018 o 17:30, laraa napisał:

Ktoś wie czy takie cechy mogą świadczyć o jakichś nieprawidłowościach

Skoro mówisz, że:

W dniu 12.10.2018 o 17:30, laraa napisał:

Nie twierdze ze to mi przeszkadza, po prostu mnie zastanawia

To nie jesteś zaburzona. Zaburzenia przeszkadzają w codziennym funkcjonowaniu i są źródłem dyskomfortu dla zaburzonego. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×